RideSocial™

RideSocial je mobilná aplikácia (iPhone / iPad a Android), ktorá je navrhnutá tak, aby ste mohli jazdiť rôzne trasy v pohodlí domova.

RideSocial  zahŕňa množstvo HD videí jazdných trás z celého sveta. RideSocial dokáže sledovať vašu rýchlosť rôznymi spôsobmi. Tieto video trasy, však nie sú len videá. Sú to 3D svety a keď jazdíte, zúčastnite sa ich aj vy.
RideSocial je k dispozícii zadarmo pre zariadenia Apple a Android. Na stiahnutie na: App Store » | Google Play ".

RideSocial môže pracovať s akýmkoľvek interiérovým trénerom, či už doma, v posilňovni alebo v hoteli. Môžeme sledovať vašu rýchlosť rôznymi spôsobmi s alebo bez dodatočného hardvéru - viac informácií o sledovaní vašej jazdy nájdete nižšieMedzičasom môžete vždy použiť manuálne ovládanie, ak chcete na bicykli preskúmať trasy.

RideSocial vás môže sledovať mnohými spôsobmi. Nie je potrebný žiadny špeciálny hardvér, aj keď máme riešenia aj na sledovanie hardvéru. V aplikácii sú v súčasnosti k dispozícii tri spôsoby nastavenia rýchlosti:

  1. Ovládajte rýchlosť RideSocial manuálnym posunutím obrazovky videa zo strany na stranu a vykonaním jemných nastavení pomocou tlačidiel plus a mínus.
  2. RideSocial sa môže pripojiť k rastúcemu počtu Bluetooth pripojiteľných nosných trackerov pre rýchlosť a kadenciu, vrátane tých od Wahoo, Polar a Milestone.
  3. RideSocial sa môže pripojiť priamo cez Bluetooth k mnohým vysoko kvalitným výrobcom vrátane Life Fitness (Discover a Track Connect konzol) a Schwinn z Nautilus.

Po pripojení, ktoré urobíte v rámci aplikácie RideSocial, získate údaje o rýchlosti v reálnom čase (a kadencii, ak sú k dispozícii) priamo od trénera.