Smart termostat Heidenfeld HF-DT105

Kód: MW-PR0022783-01
79 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Heidenfeld zásuvkový termostat HF-DT105, inteligentný domáci termostat, WLAN WiFi

Detailné informácie

Podrobný popis

Zásuvkový termostat HF-DT105 od Heidenfeld za vás automaticky reguluje teplotu vo vašich miestnostiach. Termostat s podporou WLAN možno pohodlne nastaviť pomocou smartfónu cez Amazon Alexa alebo Google Assistant. Ponúka časové programovanie izbovej teploty od 0° do 40°C v krokoch po 0,5°. Zásuvný termostat používa integrovaný teplotný senzor na ovládanie pripojeného elektrického zariadenia, ako je infračervený ohrievač, aby sa miestnosť dostala na požadovanú teplotu s dokonalou presnosťou. To šetrí energiu a znižuje náklady bez obetovania faktora dobrého pocitu. Šesť rutinných programov, ako je Coming Home alebo Night Mode, uľahčuje začiatok vo svete inteligentných domácností, takže sa môžete vrátiť domov a jednoducho relaxovať!

Kompatibilné s Alexa a Google Assistant
Zásuvkový termostat Heidenfeld HF-DT105 je možné jednoducho integrovať do existujúcich systémov ako Alexa alebo Google Assistant cez WiFi. Týmto spôsobom možno konektor adaptéra termostatu naprogramovať pohodlne a bez námahy. V reakcii na váš hlasový príkaz zaisťuje zásuvkový termostat príjemnú atmosféru, takže sa môžete oprieť a užívať si.

Teplotný rozsah od 0° do 40°C - regulácia v krokoch po 0,5 stupňa
Termostat prevezme riadenie pripojeného kúrenia za vás. Cieľovú teplotu možno presne nastaviť od 0° do 40°C v krokoch po 0,5 stupňa. Zásuvkový termostat Heidenfeld HF-DT105 pomocou integrovaného snímača teploty neustále meria teplotu v miestnosti a zapína elektrické zariadenie v naprogramovanom čase, kým sa nedosiahne požadovaná cieľová teplota. Jemné senzory udržujú konštantnú teplotu po nastavenú dobu, čo vám šetrí energiu a náklady!

Inteligentné ovládanie domácnosti cez RM APP pre IOS a Android
Vďaka integrovanému modulu WLAN premení Heidenfeld DT105 váš domov na modernú inteligentnú domácnosť v okamihu. Bezplatná aplikácia Smart RM umožňuje intuitívne ovládanie pomocou smartfónu, takže musíte pracovať priamo pri zásuvke. Takto môžete kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta sledovať reguláciu vykurovania a flexibilne reagovať na zmeny vo vašom každodennom plánovaní!

Trieda ochrany IP20 a detská bezpečnosť
Detská poistka a krytie IP20 zaisťujú bezpečné používanie zásuvkového termostatu 24 hodín denne. Môžete tak presne regulovať teplotu v detskej izbe bez obáv z rušenia spánku vašich blízkych. Vďaka týmto poistkám je zamedzené aj nepredvídanej prevádzke pripojeného vykurovacieho systému. Vďaka tomu je zástrčka adaptéra termostatu vhodná pre každú oblasť vášho domova.

Šesť rutinných programov (napríklad príchod domov a nočný režim)
Aby ste si uľahčili používanie termostatu vo vlastných štyroch stenách, má zásuvkový termostat Heidenfeld HF-DT105 šesť preddefinovaných programov, ktoré sú založené na bežných empirických hodnotách. V príslušnom režime, ako je Coming Home alebo Night Mode, termostat automaticky riadi trvanie a cieľovú teplotu denného vykurovacieho obdobia. Jednoducho si vyberte jeden z programov – prístroj za vás vo vhodnom čase reguluje tú správnu izbovú teplotu!

Režim ochrany pred mrazom
S touto zástrčkou adaptéra termostatu nemusíte nechávať kúrenie stále spustené ani v najchladnejšom období. Integrovaný režim ochrany pred mrazom zaisťuje, že teplota v miestnosti nikdy neklesne pod päť stupňov, takže sa nemusíte obávať poškodenia mrazom! Táto funkcia dokonca funguje nezávisle od nastavených spínacích časov – takže sa o ňu nemusíte starať. Takže kým vy pokojne spíte, zásuvkový termostat reguluje kúrenie tak, aby sa nič nepokazilo.

24-hodinový časovač a režim deň-týždeň
24-hodinový časovač v dennom alebo týždennom režime umožňuje naprogramovať zásuvkový termostat Heidenfeld HF-DT105 presne podľa vašich potrieb. Nastavenia môžete vykonať priamo na prehľadnom LCD displeji zásuvného termostatu, pohodlne cez smartfón alebo pomocou asistenčných systémov na báze hlasových príkazov. Môžete nastaviť rôzne spínacie časy pre každý deň v týždni a nastaviť rôzne cieľové teploty pre každý deň v týždni. Cez víkend sa môžete vyspať a kontrolovať svoje náklady na kúrenie!

Výhody na prvý pohľad
Tento malý zásuvný termostat je vybavený mnohými inteligentnými funkciami, ktoré vám uľahčia život. Zásuvkový termostat Heidenfeld HF-DT105 umožňuje pohodlné ovládanie izbovej teploty a nastavených intervalov vykurovania. Programovanie je možné vykonávať jednoducho a zrozumiteľne 7 x 24 hodín cez WLAN a prehľadný LCD displej. Detská poistka, režim ochrany proti mrazu a trieda ochrany IP20 zaisťujú bezpečnosť a bezproblémovú prevádzku vášho trvalo udržateľného vykurovacieho systému. Presvedčte sa sami o užívateľsky príjemnom digitálnom zásuvkovom termostate Heidenfeld.

Technický popis:
- Zabezpečenie: detský zámok
- Kompatibilné s aplikáciou: Pripojenie cez Smart RM App
- Prevádzkové napätie: 220 - 240V~ 50/60Hz
- Hmotnosť produktu: 0,3 kg
- Rozmery produktu (DXŠXV): 14,0 x 7,0 x 7,5 cm
- Časovač: 24 hodinový časovač, režim deň/týždeň
- Je možné nastaviť 6 bežných programov
- Trieda ochrany IP: IP20
- Inteligentný dom: Kompatibilné s Alexa a Google Assistant
- Ochrana proti mrazu: Režim ochrany pred mrazom
- Manuálne a automatické programovanie
- Displej: Čas, izbová a cieľová teplota, režim a postupy
- Teplotný rozsah: 0 až 40 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače
Typ: bezdrôtové
Umiestnenie: vnútorné
Podsvietený displej: áno
Plánovanie: áno
WiFi: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.