Squat bar HMS Premium GOL320 220 x 5 cm

Kód: ABI-17-60-016
205 €
3 až 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
11.10.2023
Možnosti doručenia

Squat Bar, alebo drepovacia os HMS Premium GOL320 bola vyrobená zo špeciálnej chrómovanej ocele, ktorá prešla procesom kalenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hriadeľ sa vyznačuje pevnosťou v kombinácii s dokonalou pružnosťou. Súčasťou súpravy sú dva plastové uzávery ZG1000. Pre pevné a pohodlné uchopenie hriadeľa je klasický úchop opatrený vrúbkovaním na povrchu. Maximálne zaťaženie je 320 kg.
Pomocný úchop je opatrený plastovými madlami s protišmykovou úpravou. Stredná časť Squat Baru je vybavená pohodlnými, penovými valcami, ktoré pomáhajú znížiť tlak vyvíjaný na ramená a krk. Tréning je tak komfortnejší.
Použitý proces chrómovania hriadeľa je zárukou zachovania jej vzhľadu po dlhú dobu jeho používania a tiež je najlepšou ochranou proti korózii. Os GOL320 má 4 ihličkové ložiská (2 na každej strane), ktoré umožňujú hladké a plynulé otáčanie rukávov na hriadeli. Jej konštrukcia znižuje napätie na koncoch valčekov, čo má za následok vyššiu životnosť ložísk. Napriek svojmu malému prierezu majú ihličkové ložiská vysokú tuhosť a nosnosť. Dva plastové uzávery nachádzajúce sa v balení zaručujú stabilné rozloženie záťaže na hriadeli počas tréningu. Uzávery majú vo vnútornej časti gumové elementy brániace tomu, aby sa zámok posúval po rukávoch.

 Technický popis:
- materiál: kalená oceľ
- povrch bežného úchopu: vrúbkovaný
- povrch pomocného úchopu: plastové gripy
- ochrana proti korózii: chróm
- 4 ihličkové ložiská
- počet uzáverov: 2 kusy
- priemer úchopovej časti: 30 mm
- hmotnosť: 21 kg
- dĺžka: 2300 mm
- maximálne zaťaženie: 320 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.