Strieška pre vírivé bazény MSpa

Kód: MW-PR0019106-01
79 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Posuňte svoje domáce kúpele na vyššiu úroveň s bazénovým zastrešením Miweba MSpa! Pretože vďaka praktickému zastrešeniu vírivky už nič neruší váš relax.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pod markízou sedíte dobre chránení v perličkovom kúpeli. Strecha však nie je mimoriadne účinná len ako ochrana pred slnkom: používajte ju aj ako praktickú ochranu súkromia. A už si môžete užívať príjemné súkromie. V jemnej striebornej farbe vyzerá skvele aj s vašou vonkajšou vírivkou. Bazénová strieška je vhodná pre všetky naše modely MSpa alebo porovnateľné vírivky iných výrobcov. Rozšírte svoju vírivku teraz o bazénovú striešku Miweba MSpa a užite si relax.

Ochrana v sile troch! Slnko, vietor a ochrana súkromia
So strieškou Miweba MSpa ste chránení tromi spôsobmi! Na jednej strane odráža slnko a účinne blokuje UV žiarenie. To vás ochráni pred úpalom alebo bolestivým spálením. Na druhej strane, ako polovičná strecha zároveň udrží vietor ďaleko od vašej oázy pohody. V neposlednom rade profitujete z praktickej ochrany súkromia.

Bezpečná strecha nad hlavou - Vodoodpudivá, odolná voči oderu a trvácna
Aby ste si ochranu pred slnečným žiarením pri bazéne mohli užívať po dlhú dobu, je vyrobený z odolného textilného materiálu. Čo sa týka vzhľadu, strešné okno do vírivky MSpa neuberá na vašej štýlovej záhradnej vírivke. V nadčasovej striebornej farbe decentne zapadá do celkového obrazu. Látka je tiež vodoodpudivá a odolná voči oderu. S ním odoláte akémukoľvek počasiu!

Oddýchnite si vo vonkajšej vírivke - Vhodné pre všetky modely MSpa a oveľa viac
Prineste si do svojho domova špičkové bazénové príslušenstvo: veľkosť sa hodí pre všetky naše vonkajšie vírivky MSpa alebo porovnateľné modely. Súčasťou dodávky je okrem plachty a zástrčkových spojov aj prepravná taška. Rýchla a jednoduchá montáž strešného okna vírivky sa dosiahne pomocou patentiek. Potom sa už stačí len ponoriť a relaxovať!

Technický popis:
- rozsah balenia: 1x plachta, 5x spojky + 1 zdarma, transportná taška
- efektívnejšie odráža UV žiarenie, účinný vetrolam, zabraňuje úpalu a spáleniu
- materiál: vodeodpudivá, oderuvzdorná a odolná textilná tkanina
- jednoduchá montáž pomocou zásuvných spojovacích prvkov
- rozmery produktu (D x Š x V): 246,0 x 124,5 x 40,0 cm
- hmotnosť produktu: 1,2 kg
- farba: strieborná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.