Vibračná plošina HMS Sky SVP16

Kód: ABI-17-22-421
555 €
3 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

SVP16 je 7D vibračná platforma. Na bežných plošinách dochádza k vibračným pohybom v jednej rovine. V 7D platforme sú vďaka trom motorom pohyby oscilačné, vertikálne a lineárne. Tieto pohyby je možné kombinovať do 7-mi variant výsledného pohybu. Takéto riešenie dáva oveľa väčší výsledky.
Vibračná plošina SKY SVP16 je zariadenie pre domáce použitie, ktorého úlohou je efektívne odbúravať prebytočné tuky, tvarovať postavu a hlavne podporovať relaxáciu unaveného svalstva.
Primárnou funkciou tohto stroja je spaľovanie prebytočné tukové tkanivá a odstránenie celulitídy. To je zabezpečené vysoko účinnou metódou vibrácií. Výskum dokázal, že toto zariadenie povzbudzuje krvný a lymfatický systém, spevňuje svalstvo nôh, zadku, brucha a pôsobí proti zadržiavaniu vody v tkanivách. Jeho priaznivé účinky sú dlhodobo preukázané radom spokojných užívateľov.
Táto platforma SVP16 Sky má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, účinne uvoľňuje svaly a stimuluje ich vývoj. Je to univerzálne zariadenie, ktoré bez ohľadu na vek a zdravotný stav užívateľa umožňuje starať sa o formu a Váš vzhľad priamo doma. Prístroj má integrovaný počítač s LCD displejom. Vďaka indikáciou umožňuje s vysokou presnosťou odhadnúť počet spálených kalórií. Užívateľ si môže vybrať medzi 10-tich cvičebnými programy, rovnako ako samostatne nastaviť rýchlosť masáže i dobu.

Plošina má tiež 3 úrovne intenzity - pri státí uprostred stroj simuluje chôdzu, s miernou medzerou medzi nohami stroj simuluje behanie a pri širokom rozkročené simulujete šprint. A vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý je súčasťou balenia, je nastavenie cvičenie rýchle a jednoduché.

Technický popis:
- materiál: ABS, plast a oceľový rám
- výkon: 440 W
- napätie: 220-240 VAC
- frekvencia napätie: 50/60 Hz
- amplitúda vibrácií: 12 mm
- 3 motory

Funkcia plošiny:
- 10 cvičebných programov
- 3 stupne intenzity
- 30 úrovní rýchlosti vibrácií
- ručný režim regulácie rýchlosti a pracovnej doby
- rozmer po zložení: d72 cm x š42 cm x v17 cm
- váha: 18 kg
- maximálne zaťaženie: 120 kg
- súčasťou balenia je ovládač, expandéry, masážna a tlmiaca podložka

Dodatočné parametre

Kategória: Vibračné stroje
Výkon motora: 440 W
Hmotnosť: 18 kg
Nosnosť: 120 kg
Rozmery (d x š x v): 72 x 42 x 17 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.