Vibromasážna plošina Christopeit Vibro 3000

Kód: 7760
179 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Tréning domáceho športu s Vibro 3000 znamená: efektívny svalový tréning s mnohými pozitívnymi vedľajšími účinkami na fyzickú kondíciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

To môže podporiť metabolizmus, posilniť svaly tela a zlepšiť celkový stav kondície a byť účinné aj proti celulitíde. Intenzívna aktivácia svalových vlákien, ktorá pôsobí proti celulitíde a môže tak viesť k stiahnutiu pokožky. Okrem toho je možné zrýchliť metabolizmus, redukovať telesný tuk a posilniť svaly - to všetko bez námahy.

S výkonným Vibro 3000 môžete zlepšiť budovanie svalov, koordináciu a krvný obeh. Je možné stimulovať metabolizmus tukov a zvýšiť hustotu kostí. Vibro 3000 nie je len celotelové cvičebné zariadenie, môže mať aj regeneračný a preventívny účinok. Namiesto potných a dlhých cvičení na budovanie svalov môžete v krátkom čase precvičiť rôzne svalové skupiny. Tréningový efekt je možné zvýšiť pomocou priložených rozpínacích pások s držadlami. Tento typ tréningu, ktorý bol vyvinutý pre cestovanie vesmírom v šesťdesiatych rokoch minulého storočia, si teraz našiel cestu do mnohých športových oblastí s cieľom propagovať jednotlivé časti tela a udržať celkový pozitívny telesný efekt. Bočný striedavý hojdací pohyb je založený na prirodzenej postupnosti pohybov. Tento pohyb neustále mení polohu panvy a zároveň panvu držia brušné a chrbtové svaly. Vďaka striedavému kývavému pohybu môže tréning s Vibro 3000 ovplyvniť brušné a chrbtové svaly. Vďaka 20 rýchlostným stupňom, ktoré je možné ovládať diaľkovým ovládačom, je možné pohyby o 3–8 Hz prenášať do všetkých svalov tela a určiť tak kontaktnú rýchlosť svalov. Nízke frekvencie sú vhodné na relaxáciu svalov a nácvik rovnováhy. Stredné frekvencie zlepšujú koordináciu, stimulujú svaly a posilňujú väzy a šľachy. Vyššie frekvencie sú vhodné na zlepšenie svalového výkonu (vytrvalosť, kapacita a regenerácia). Amplitúda vibrácií až 5 mm a protišmyková základná doska s 3 rôznymi vibračnými zónami na chôdzu / jogging / beh završujú všestranné možnosti cvičenia pre efektívny tréning. 3 rôzne programy, ako aj individuálny program, rozširujú rozmanitosť školení. Ľahko čitateľný LED displej so zobrazením úrovne rýchlosti / času tréningu / približne spotreby kalórií vám umožní mať tréning pod kontrolou.

Technický popis:
- amplitúda: 0-5 mm
- frekvencia pohybu: 3–8 Hz
- LED displej počítača
- výkon motora: 220–240 V / 50 Hz / 500 W
- diaľkové ovládanie
- nohy na tlmenie vibrácií a bezpečný stojan zariadenia
- hmotnosť zariadenia približne: 12 kg
- úroveň rýchlosti, čas tréningu a analýza telesného tuku
- rýchlostné stupne: 1–20
- manuálny program: 1
- tréningové programy: 3 preddefinované
- max. telesná hmotnosť: 120 kg
- silný motor s výkonom 0,3 kW
- protišmyková 3-zónová základná doska s rôznou intenzitou
- rozmery (D x Š x V cm): 68 x 38 x 15 cm
- tréningové pásy: 2 kusy

Dodatočné parametre

Kategória: Vibračné stroje
Výkon motora: 220–240 V
Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 12 kg
Rozmery (d x š x v): 68 x 38 x 15 cm
Typ: Vibračné plošiny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x