Vírivý bazén MSpa Comfort Bergen C-BE041 s dezinfekciou UV-C

Kód: MW-PR0026206-02
529 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Revolučný dizajn s najnovšími vlastnosťami a funkciami je stredobodom novej nafukovacej vírivky Bergen MSpa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšia vírivka s konštrukciou plug & play, UV-C dezinfekciou, PTC ohrevom a ďalšími
Aby sa znížila údržba a poskytlo viac pohodlia, vybrané materiály sú najvyššej kvality. Aby ste svoju nafukovaciu vírivku mohli využívať aj v zime, je MSpa vybavená unikátnym protimrazovým systémom . Môžete tak relaxovať v teplej vode v zazimovanej vírivke po celý rok! Funkcia časovača vám umožní naplánovať si zábavu z kúpania až 99 hodín vopred. Nafukovacia vírivka rýchlo ohreje vodu až na 2°C za hodinu. Najnovšou technológiou vo vírivkách je čistenie pomocou aUV-C dezinfekčný systém , ktorý likviduje vírusy a mikroorganizmy v sterilizačnej komore. UV-C svetlo je zabudované v riadiacej jednotke a neškodí pokožke ani očiam. S MSpa Bergen zažijete jedinečný wellness zážitok!

Inovatívny čistiaci systém s UV-C dezinfekciou
UV-C dezinfekcia je čistenie bazénovej vody ultrafialovým svetlom. Táto technika eliminuje až 95% všetkých baktérií, vírusov a patogénov pri prechode cez nafukovaciu vírivku. To vám umožní používať podstatne menej chemických čistiacich prostriedkov, ako je chlór, bróm alebo aktívny kyslík. Táto technológia je už nainštalovaná vo vírivke Bergen, ktorá je dostupná exkluzívne len u nás.

Vnútorný náter podľa ISO22196-2011s antibakteriálnym účinkom
Na vnútornej strane vašej záhradnej vírivky bol použitý antibakteriálny materiál. Do vody sa tak uvoľňuje látka, ktorá zabraňuje množeniu 99% všetkých baktérií a vírusov vo vode. Toto čistenie je šetrné k vašej pokožke a vlasom. Po náročnom pracovnom dni tak nemusíte nič robiť a môžete vo svojom MSpa jednoducho vypnúť.

Nedovolí, aby voda vo vírivke klesla pod 1°C
Tešíte sa na príjemne teplú vodu vašej vonkajšej vírivky pri mrazivých teplotách? Alebo ste vášnivý zimný dovolenkár a nestíhate kontrolovať bazén každý deň, no nechce sa vám ho cez zimu dávať dole? Žiaden problém! Systém proti zamrznutiu zabraňuje zamrznutiu vody vo vírivke. Ak teplota vody klesne pod 1 °C, bazén automaticky ohreje vodu na 3 °C, čím účinne chráni technológiu pred podchladením.

Menšia, ľahšia a výkonnejšia pre nafukovanie za pár minút
Ak chcete nafukovaciu vírivku nafúknuť, stlačte bublinkové tlačidlo na diaľkovom ovládači a zároveň sledujte tlakomer. Ak je požadovaný tlak vzduchu dosiahnutý už po približne 3 minútach vďaka technológii rýchleho nafukovania, stačí znova stlačiť bublinkové tlačidlo. Teraz už len stačí napustiť vodu a vaša nafukovacia vírivka je pripravená na použitie. Nové modely Comfort ako Bergen majú čerpací systém, ktorý je o 53 % menší, o 15 % ľahší a má o 29 % väčší výkon ako predchádzajúce modely!

360° bublinkový systém pre rovnomerné rozloženie vzduchových bublín
Výkonných 118 dynamických vzduchových trysiek inštalovaných okolo bazéna vás rozmaznáva od hlavy až po päty. Už cítite, ako na vašej pokožke pocíti tisíc praskajúcich bubliniek? Zamilujte sa do toho pocitu a uvoľnite svoje unavené telo v teplej vode. Zvýšte svoju pohodu vďaka účinku bublajúcej teplej vody na zníženie stresu.

S funkciou týždenného upozornenia
Nie je žiadnym tajomstvom, že bazén potrebuje veľa údržby. S MSpa však môžete výrazne skrátiť čas, čo vám umožní jednoducho si užívať váš bazén vo svojom voľnom čase s minimálnym úsilím. Pretože váš bazén vám minimálne raz týždenne automaticky pripomenie, aby ste aktivovali filter. Stačí stlačiť tlačidlo a voda je úplne prefiltrovaná. Vďaka pripomenutiu nezabudnete ani na pravidelné čistenie filtra. Voda vo vašej vírivke tak zostane na nejaký čas príjemne čistá a svieža.

Pre pohodlný pocit z podlahy v nafukovacej vírivke
Pre novú nafukovaciu vírivku bola vybraná podlahová rohož s jemnou textúrou. To zaisťuje bezpečné státie, aj keď sa na zemi usadia malé mikroorganizmy.

Rýchle zvýšenie teploty o 2 °C za hodinu
Voda vo vašej vonkajšej vírivke sa vďaka modernej technológii ohrevu PTC ohrieva rekordnou rýchlosťou až na 2 °C za hodinu. Teplota, ktorú ste si nastavili, je dosiahnutá v najkratšom možnom čase a na kúpanie vo vašom bazéne nemusíte dlho čakať. Ďalšou výhodou kratšej doby zahrievania je, že ušetríte aj elektrickú energiu.

Ako štandardné nafukovacie vírivky
Pri kúpe nafukovacej vírivky by ste mali venovať osobitnú pozornosť kvalite vonkajšieho plášťa. Preto bol pre naše vírivky MSpa zvolený robustný materiál Rhino-Tech. V porovnaní s inými štandardnými vírivkami je materiál MSpa Bergen až o 25% hrubší. Bazén je preto ideálny do všetkých oblastí života ako je byt alebo záhradu.

Čakajte menej a užívajte si viac s funkciou časovača!
Chcete si presne naplánovať, kedy vyraziť do bazéna? Zabudovaný energeticky úsporný časovač umožňuje nastaviť čas spustenia až 99 hodín vopred. Stačí, ak vkročíte do nafukovacej vírivky.

S kvalitnými prackami odolnými proti roztrhnutiu
Na ochranu bazéna pred vplyvmi prostredia a zabránenie vniknutiu nečistôt sa oplatí použiť zastrešenie bazéna. Vylepšené pracky zabraňujú neoprávnenému použitiu vašej vírivky MSpa . Chránite tým aj svoje deti a bazén môžete s čistým svedomím nechať bez dozoru.

Ovládanie filtra, dezinfekcie, ohrevu, časovača, vzduchových trysiek a čerpadla
Manipulácia a ovládanie vírivky nebolo nikdy také jednoduché. Všetky nastavenia vykonáte z teplej alebo studenej vody vašej vírivky vďaka vodotesnému káblovému diaľkovému ovládaču. Klávesy sú veľké a prehľadne rozmiestnené. Štítky nenechávajú žiadne otázky nezodpovedané. Ak zatiaľ súhlasíte so všetkými nastaveniami, diaľkové ovládanie jednoducho vložíte do bočného vrecka bazéna. Je tam bezpečne uložený, kým ho znova nebudete potrebovať.

Extra tichý s hlučnosťou menej ako 70 dB
V porovnaní s inými vírivkami sú veľmi tiché. MSpas dosahujú iba 70 dB v bublinovom režime. Tu vašim susedom neostáva nič iné, len závidieť. Nie je dôvod sa sťažovať!

Dôverujte originálnemu filtru a ďalšiemu príslušenstvu od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istý si však môžete byť len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo. Nezabúdajte, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie. Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky.Technický popis:
- všetko v jednom LED diaľkovom ovládači
- materiál: extra hrubé Rhino-Tech 6-vrstvové PVC
- konštrukcia: samonafukovací systém
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- rozmery produktu (D x Š x V): 180,0 x 180,0 x 70,0 cm
- hmotnosť produktu: 20,5 kg
- technológia vykurovania: technológia vykurovania PTC
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 wattov, 2,04 hp
- filtračné čerpadlo: vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 35W
- pre 4 dospelých
- protišmykový spodný materiál
- masážne čerpadlo: 600 wattov, 0,8 hp- UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 700 litrov, maximálne 1077 litrov
- 2x filtračná vložka, izolačný kryt, adaptér na záhradnú hadicu, návod
- 118 vzduchových trysiek
- 1,5 - 2 stupne za hodinu

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 180,0 x 180,0 x 70,0 cm
Objem: 1077 l
Počet osôb: 4
Počet trysiek: 118
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.