Vírivý bazén MSpa Comfort Bergen C-BE061 s dezinfekciou UV-C

Kód: MW-PR0026207-02
589 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Nová nafukovacia vírivka Comfort Bergen sa môže pochváliť revolučným dizajnom s úžasnými vlastnosťami a funkciami. Použité materiály presvedčia svojou vysokou kvalitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka modernému anti-frost systému je vírivka odolná voči zime, takže môžete relaxovať v teplej vode po celý rok! Nafukovacia vírivka je vybavená najnovším UV-C dezinfekčným systémom, ktorý eliminuje vírusy a mikroorganizmy v sterilizačnej komore. UVC svetlo je zabudované v riadiacej jednotke a neškodí pokožke ani očiam. Vďaka funkcii časovača si môžete naplánovať ďalšie kúpanie až 99 hodín vopred. Záhradná vírivka rýchlo dosiahne požadovanú teplotu vody ohriatím vody až na 2 °C za hodinu. Zažite čistý wellness pocit s MSpa Bergen!

Maximálna čistota vďaka UV-C dezinfekčnému systému - Odstraňuje 95 % všetkých baktérií, vírusov a patogénov 
Vo vírivke Bergen, ktorá je dostupná exkluzívne u nás, je už nainštalovaná najnovšia technológia čistenia vody UV-C lúčmi. Výkonné ultrafialové svetlo neutralizuje až 95% všetkých baktérií, vírusov a patogénov pri prechode bazénom. To výrazne znižuje množstvo chemických čistiacich prostriedkov, ktoré je potrebné použiť, ako je chlór, bróm a aktívny kyslík. Prirodzené čistenie chráni aj vonkajšiu vírivku, životné prostredie a v neposlednom rade seba.

Vnútorný povlak vírivky znižuje tvorbu choroboplodných zárodkov o 99 %!
Všetky modely MSpa ponúkajú ďalšiu inovatívnu funkciu na udržanie čistej vody vo vírivkách. Antibakteriálny materiál na vnútornej strane vašej vonkajšej vírivky uvoľňuje do vody látku, ktorá zabraňuje 99% všetkých baktérií a vírusov množiť sa vo vode bez poškodenia pokožky. Váš bazén je ešte čistejší a po náročnom pracovnom dni môžete vo svojom MSpa jednoducho vypnúť.

Zazimovaná vírivka s anti-frost systémom - Nikdy mínusové teploty vo vode s MSpa Bergen!
Nový protimrazový systém umožňuje rozumné využívanie vírivky aj v zime. Ak teplota vody klesne pod 1 °C, nafukovacia vonkajšia vírivka sa automaticky zohreje na 3 °C. Voda tak nezamŕza a technológia je účinne chránená proti podchladeniu.

Vylepšená plug-and-play inštalácia jednoduchým stlačením tlačidla - Nafúkne vírivku za pár minút! 
Akonáhle je vírivka Bergen zapojená, zapnutá, umiestnená na požadované miesto a vzduchový ventil je otvorený, stačí stlačiť tlačidlo Bubble na diaľkovom ovládači a bazén sa začne sám nafukovať. Vždy sledujte manometer a zastavte ho hneď, ako sa vytvorí správny tlak vzduchu. Celý proces trvá len tri minúty vďaka úplne novej technológii Quick Inflation. V nových modeloch Comfort, ako je Bergen, je čerpací systém o 53 % menší, o 15 % ľahší a ponúka o 29 % vyšší výkon.ako predchádzajúce modely.

360° bublinkový systém so 138 dynamickými vzduchovými tryskami - Užite si masážnu funkciu rovnomerne rozložených bublín
Existuje lepší pocit ako jemné chvenie tisícok drobných bubliniek praskajúcich na vašej pokožke, keď relaxujete v teplej vode? To si nemyslíme! Preto vás zimná vírivka rozmaznáva 138 dynamickými vzduchovými tryskami , ktoré sú rozmiestnené po celom bazéne. Uvoľnite svoje vyčerpané telo v teplej vode a zamilujte sa do pocitu praskajúcich bublín. Účinok prebublávania teplej vody, ktorý znižuje stres, zlepšuje vašu pohodu a má pozitívny vplyv na vaše zdravie.

Systém pripomenutia filtra - Týždenné pripomenutie filtrovania
Bazén potrebuje veľa údržby. S MSpa sa však čas potrebný na dokončenie väčšiny úloh výrazne skráti, čo vám umožní jednoducho si užiť váš bazén s minimom problémov. Bazén vám totiž minimálne raz do týždňa automaticky pripomenie, aby ste vodu v bazéne filtrovali. Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači. S pravidelnou pripomienkou len tak ľahko nezabudnete vyčistiť filter. Voda tak zostane dlho čerstvá, priezračná a čistá.

Pohodlné sedenie a státie vo vírivke - vďaka protišmykovej vrstve podlahy
Pre novú nafukovaciu vírivku bola zvolená podložka s jemnou textúrou. To zaisťuje bezpečné státie a pevné sedenie vo vonkajšej vírivke, aj keď by sa na podlahe mali usadiť malé mikroorganizmy.

Technológia ohrevu PTC so systémom rýchleho ohrevu 40 °C - Rýchlo na požadovanú teplotu so zvýšením teploty o 2 °C/hod.
Moderná technológia ohrevu PTC ohrieva vodu vo vašej nafukovacej vírivke rekordnou rýchlosťou. Až 2 °C za hodinu bazén ohrieva vodu na vami nastavenú teplotu. Na kúpanie vo svojom bazéne už nikdy nebudete dlho čakať a navyše ušetríte elektrickú energiu vďaka kratšej fáze zahrievania.

Nafukovacie a pritom extrémne robustné! Až o 25% hrubšie ako štandardné nafukovacie vírivky vďaka Rhino-Tech 6-vrstvovému PVC
Pri kúpe nafukovacej vírivky musíte venovať osobitnú pozornosť kvalite vonkajšieho plášťa. Naše vírivky MSpa sú preto vyrobené z robustného PVC materiálu Rhino-Tech. Táto je až o 25% hrubšia ako materiál iných štandardných víriviek. Bazén je ideálny pre použitie v byte, na terase alebo balkóne a v záhrade.

Energeticky úsporný časovač pre optimálne plánovanie - Nastavte čas spustenia až 99 hodín vopred
Už presne viete, kedy chcete relaxovať vo svojom bazéne? Pomocou časovača úspory energie môžete nastaviť čas spustenia až 99 hodín vopred. Potom už len stačí skočiť do nafukovacej vírivky a užiť si chvíle osamote, s priateľmi alebo rodinou.

Nafukovacia vírivka MSpa Bergen bezpečnostná - uzamykateľná plachta na bazén s vylepšenými prackami
Keď nie ste v bazéne, oplatí sa použiť pribalenú plachtu na bazén. Na jednej strane ochránite svoj bazén pred vplyvmi prostredia a zabránite vnikaniu nečistôt. Na druhej strane ochránite aj svoje deti a vďaka vylepšeným prackám môžete zabrániť neoprávnenému použitiu vašej vírivky MSpa. Takže bazén môžete s čistým svedomím nechať bez dozoru.

Najjednoduchšia manipulácia pomocou káblového diaľkového ovládania - Užívateľsky príjemný dizajn pre bezstarostnú prevádzku vírivky
Ovládanie vírivky nebolo nikdy také jednoduché. Upravte všetko uvoľnene z teplej vody nafukovacej vírivky. Veľké, prehľadné klávesy sú označené a nenechajú žiadne otázky nezodpovedané. Diaľkové ovládanie je pripojené k bazénu káblom. Ak súhlasíte so všetkými nastaveniami, diaľkové ovládanie jednoducho vložíte do vrecka na boku bazéna.

Tichá prevádzka pod 70 dB 
S iba 70 dB v bublinkovom režime je nafukovacia vírivka v porovnaní so štandardnými vírivkami veľmi tichá. Pri ohreve a filtrovaní je bazén takmer tichý. 

Dôverujte originálnemu filtru a ďalšiemu príslušenstvu od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istotu si však môžete byť len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo. Nezabúdajte, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie. Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky alebo záruky. 

Rozsiahla výbava víriviek
Zaklapni, zacvakni, začni! Inštalácia filtračnej vložky je taká jednoduchá. Dve takéto filtračné vložky na vodu sú súčasťou dodávky, aby ste sa mohli dlho tešiť z čistoty vody vo vírivke. Súčasťou dodávky je aj plniaca hadica s manometrom, hadicový adaptér, izolovaný bazénový kryt a montážny návod. Akonáhle je všetko pripravené, môžete sa okamžite začať bezstarostne kúpať.


Technický popis:
- riadenie: všetko v jednom LED diaľkovom ovládači
- materiál: extra hrubé Rhino-Tech 6-vrstvové PVC
- konštrukcia: samonafukovací systém
- technológia vykurovania PTC
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 Watt, 2,04 PS
- filtračné čerpadlo: vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 35W
- pre 6 dospelých
- protišmykový spodný materiál
- masážne čerpadlo: 600 Wattov, 0,8 PS
- čistenie: UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 930 litrov, maximálne 1429 litrov
- rozsah dodávky príslušenstva: 2x filtračná vložka, izolačný kryt, adaptér na záhradnú hadicu, návod
- 138 vzduchových trysiek
- vykurovacia plocha: 1,2 - 1,8 stupňa za hodinu
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- rozmery (D x Š x V): 204,0 x 204,0 x 70,0 cm
- hmotnosť produktu: 22,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 204,0 x 204,0 x 70,0 cm
Objem: 1429 1
Počet osôb: 6
Počet trysiek: 138
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.