Vírivý bazén MSpa Mono F-MO061 s generátorom ozónu

Kód: MW-PR0026216-01
1 490 € –9 % 1 349 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Vírivka Miweba MSpa Whirlpool Mono je robustná, pohodlná a vďaka extrémne odolnej tkanine je vhodná aj do náročného prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vírivka je veľmi ľahká, a preto sa dá ľahko prenášať. 138 dynamických vzduchových trysiek s tromi stupňami intenzity zaisťuje skvelú zábavu pri kúpaní. Integrovaný generátor ozónu a dezinfekcia UV-C svetlom ponúkajú maximálnu hygienu. S vodotesnou a ľahko použiteľnou ovládacou skrinkou typu všetko v jednom si vychutnáte mnohé funkcie v pohodlí pri relaxe vo vírivke.

Inovatívna konštrukcia drop-stitch - Vysokotlaková tkanina pre extrémne vysokú odolnosť a nízku hmotnosť
Miweba MSpa Whirlpool Mono je veľmi robustná a napriek tomu ľahká vďaka extra hrubému Rhino-Tech 6-vrstvovému materiálu a inovatívnemu procesu drop-stitch. V procese drop-stitch sú vrstvy materiálu navzájom bezpečne a pevne spojené pomocou mnohých polyesterových nití. Materiál Rhino-Tech tejto inovatívnej a dvojstennej vírivky do záhrady umožňuje ultratenké bočné steny s vysokou stabilitou. Materiál však dokáže ešte viac. Je veľmi šetrný k pokožke, chráni vonkajšiu vírivku pred UV svetlom a mrazom a má aj atraktívny dizajn.

Integrovaný generátor ozónu a UV-C dezinfekcia - Účinne likviduje až 60 druhov baktérií
Miweba MSpa Whirlpool Mono ponúka optimálnu ochranu proti choroboplodným zárodkom prostredníctvom dvoch dobre zladených technológií. UV -C systém je aktívny priamo počas kúpania a počas procesu filtrovania odstraňuje z vody veľa baktérií. Na druhej strane môžete pred kúpaním alebo po kúpaní zapnúť generátor ozónu, aby ste uvoľnili vodu a bazén od rias a baktérií. Kombinácia oboch technológií úspešne bojuje až so 60 druhmi baktérií. Spolu s antibakteriálnym vnútorným obložením vám vírivka ponúka najvyššiu úroveň hygieny a znižuje tak množstvo potrebných čistiacich prostriedkov.

Antibakteriálny materiál - Vnútorná vrstva znižuje tvorbu choroboplodných zárodkov o 99 % podľa ISO22196-2011
Antibakteriálna vnútorná výstelka tejto vonkajšej vírivky je ďalšou zárukou pre hygienickú zábavu z kúpania. Redukuje rozvoj baktérií až o 99 percent. Toto bolo testované pomocou skúšobného postupu založeného na norme ISO22196-2011, ktorý definuje prísne pravidlá pre testy antibakteriálnej účinnosti. Sofistikovaná súhra antibakteriálneho obloženia s generátorom ozónu, UV svetlom a vysoko účinným filtračným systémom vám ponúka nielen hygienu a čistotu. Taktiež vám výrazne uľahčí starostlivosť o vírivku.

Ľahko použiteľná ovládacia skrinka všetko v jednom - Vodotesná dizajnová riadiaca jednotka s prehľadným ovládacím panelom
Ovládať množstvo funkcií pohodlne z nafukovacej vírivky? Žiaden problém! Mono z produktovej série MSpa Frame vám ponúka ovládaciu skrinku typu všetko v jednom s mierne zošikmeným a prehľadným ovládacím panelom. Vodotesné ovládacie zariadenie s elegantným dizajnom je umiestnené na vonkajšej strane bazéna a možno ho ovládať intuitívne. Vďaka jeho extra veľkému displeju všetko dobre prečítate aj na ostrom slnku. Navyše je vodeodolný a teda chránený pred dažďom a bazénovou vodou. Ovládací box okrem iného riadi hygienické technológie bazéna, teda UV-C svetlo a generátor ozónu, funkciu vírivky a ohrev bazéna.

138 dynamických vzduchových trysiek s 3 stupňami intenzity
360 -stupňový bublinkový systém v tejto vírivke zaisťuje trvalo efektívny wellness pocit. Celkom 138 výkonných vzduchových trysiek rozdeľuje množstvo bublín po celom bazéne, a to aj napriek jeho veľkolepému priemeru 1,73 metra. Pomocou tlačidla BUBBLE na ovládacom boxe all-in-one vyberte jednu z troch úrovní intenzity a nastavte silu masážnych vzduchových bublín presne podľa svojich individuálnych potrieb. Takže relaxujte tak, ako to máte najradšej.

Automatická pripomienka filtra - Aby ste nezabudli vodu pravidelne filtrovať
Automatické pripomenutie filtra myslí samo za seba. Každých 3-5 dní vám vonkajšia vírivka pripomenie, že máte filtrovať vodu. S užitočnou pripomienkou nezabúdate ani na pravidelné čistenie alebo výmenu filtra. V dôsledku toho sa voda pravidelne zbavuje rôznych cudzích telies. K výkonnej filtrácii bazénovej vody prispieva aj konštrukcia filtra. Filter má so svojimi 90 lamelami celkovú plochu 0,3 m², čo z neho robí najefektívnejší filtračný systém v súčasnosti dostupný na trhu.

Odolný voči zime vďaka funkcii proti zamrznutiu - Voda sa automaticky ohrieva pod 1 °C
Nechce sa vám vypúšťať vodu vo vašej záhradnej vírivke, keď sú dni a noci opäť chladné? Aj vy by ste si chceli v zime zaplávať vo vyhrievanom bazéne? Žiadny problém. Vďaka funkcii proti zamrznutiu je bazén odolný voči zime - aj keď je naplnený vodou. Pretože teplota vody sa neustále meria a automaticky sa ohrieva na tri stupne Celzia, akonáhle klesne pod jeden stupeň Celzia. Nič nemôže zamrznúť a potrubia, trysky a čerpadlá sú účinne chránené pred poškodením mrazom.

Protišmyková podlaha s podložkami na sedenie - Veľký komfort v nafukovacej vírivke
Komfort a bezpečnosť v harmónii. To vám ponúka nová protišmyková podlaha vo vírivke Miweba MSpa Mono. Je tiež vybavená pohodlnými podsedákmi. Vysoká protišmykovosť je výhodná najmä vtedy, keď bazén využívajú menšie deti. Vďaka pohodlným sedákom zostáva sedenie na nej mimoriadne pohodlné aj pri dlhom kúpaní. Dodávaná izolačná podložka vám ponúka extra pohodlie v chladnejších dňoch. Jednoducho naň umiestnite Miweba MSpa Whirlpool Mono a poskytnete dodatočnú ochranu pred chladom.

99-hodinový časovač - Naplánujte si čas strávený vo vírivke vopred
Čaká vás ťažký deň v práci? A už ráno viete, že večer chcete relaxovať v teplej vonkajšej vírivke? Potom jednoducho použite funkciu časovača! Nastavte správny čas a Miweba MSpa Whirlpool Mono začne včas ohrievať vodu v bazéne na príjemnú teplotu na kúpanie. Doma teda môžete ísť rovno do vírivky. Naplánujte si vykurovanie až 99 hodín vopred. Nastavte si časovač napríklad na piatok pred víkendovým výletom, aby vás v pondelok čakalo vaše osobné wellness spa s príjemne teplou vodou.

Systém rýchleho ohrevu 40 °C - Najmodernejšia technológia vykurovania
Keď sa kúpanie stane horúcim pôžitkom aj v zimných mesiacoch. Moderná technológia ohrevu vírivky Miweba MSpa Mono to umožňuje. Systém rýchleho ohrevu PTC má energeticky účinné, vysokovýkonné keramické vykurovacie teleso. Jednoducho nastavte požadovanú teplotu na stupnici od 20 do 40 stupňov. Ohrievač potom urobí zvyšok a ohreje bazénovú vodu až o dva stupne Celzia za hodinu. To z nej robí jeden z veľmi rýchlych vykurovacích systémov medzi vonkajšími vírivkami. Keď teplota vody dosiahne požadovanú hodnotu, teplota zostane konštantná.

Kryt bazéna - uzamykateľný s vylepšenými prackami
Vaša nafukovacia vírivka by mala bezpečná aj vtedy, keď je plná vody a nepoužíva sa. V cene je zastrešenie bazénu, ktorým môžete bazén uzavrieť. Preto je pre deti nemožné otvoriť bazén. Teraz novinka: spony obzvlášť odolné proti roztrhnutiu. Vďaka tomu je kryt bazéna ešte bezpečnejší. S touto detskou poistkou môžete pokojne nechať nepoužívanú a naplnenú vírivku na záhrade. Aj keď sa tam hrajú deti.

Maximálne 70 dB
Vírivku Miweba MSpa Mono takmer nepočuť. Pokiaľ nie je v bublinkovom režime a nechá za vás prúdiť príjemne masírujúce vzduchové bublinky. Inak je tichý a ponecháva dostatok priestoru pre upokojujúce zvuky prírody. S Miweba MSpa Mono je maximálna hlasitosť 70 dB. Ale aj to je pomerne nízka hodnota, takže vonkajšia vírivka patrí k najtichším svojho druhu. Ponúka vám teda tie najlepšie podmienky pre mnoho relaxačných a upokojujúcich chvíľ vo vašom vlastnom bazéne.

Dôverujte originálnemu filtru a ďalšiemu príslušenstvu od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istotu si však môžete byť len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo. Nezabudnite, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie . Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky alebo záruky . Z §434 teda nevznikajú žiadne nároky ; § 439 ods. 1 BGB.

Kompletné vybavenie vírivky
Ideálne príslušenstvo pre vašu novú nafukovaciu vírivku MSpa
Kúpou vírivky Miweba Mono získate nielen samotnú záhradnú vírivku, ale aj množstvo užitočného príslušenstva. Patrí sem napríklad: nafukovacia plachta na bazén s izolačným krytom a izolačná podložka zložená z deviatich jednotlivých častí, aby bola voda v bazéne príjemne teplá po dlhú dobu - aj bez ohrevu. Ďalej sú tu dve vložky vodného filtra a držiak filtra, vzduchová pumpa s plniacou hadicou, adaptér na záhradnú hadicu a izolovaný kryt bazéna, kľúč na ventil a návod. Všetko potrebné na nastavenie a používanie vírivky na záhrade máte ihneď.Technický popis:
- materiál: extra hrubé Rhino-Tech 6-vrstvové PVC, technológia drop-stitch
- konštrukcia: dvojpiestové čerpadlo s integrovaným manometrom
- technológia vykurovania PTC
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 wattov, 2,04 hp
- vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 60 Watt
- masážne čerpadlo: 720 wattov, 0,8 hp - 3 úrovne (300/500/720 wattov)
- čistenie: integrovaný generátor ozónu a UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 930 litrov, maximálne 1429 litrov
- riadenie: všetko v jednej ovládacej skrinke
- 138 vzduchových trysiek
- vykurovacia plocha: 1,2-1,8 stupňov za hodinu
- protišmykový spodný materiál, na spodku podložka na sedenie
- pre 6 dospelých osôb
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- rozmery produktu (D x Š x V): 173,0 x 173,0 x 65,0 cm
- hmotnosť produktu: 34,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 173,0 x 173,0 x 65,0 cm
Objem: 1429 1
Počet osôb: 6
Počet trysiek: 138
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.