Vírivý bazén MSpa Urban Aurora U-AU061 s LED svetlom

Kód: MW-PR0026213-01
999 €
1 až 2 týždne
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Doprajte si v živote viac zábavy: S Miweba MSpa Whirlpool Aurora je to veľmi jednoduché.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vírivka je nafukovacia. Na nafúknutie stačí stlačiť dve tlačidlá. Všetko ostatné sa postará samo. Vírivka vďaka svojmu 360° bublinkovému systému s tromi stupňami intenzity zaručuje maximálnu zábavu z kúpania až pre šesť osôb; a nielen v lete. So systémom rýchleho ohrevu PTC môžete rýchlo ohriať vodu aj v chladných dňoch. Kombinovaná technológia generátora ozónu a UV-C svetla spolu s antibakteriálnou vnútornou výstelkou zaisťuje maximálnu hygienu.

Svetlý zážitok vo vírivke s vnútorným LED svetlom s priehľadným vzorom a 6-vrstvovým vonkajším materiálom Rhino-Tech
Vďaka 6-vrstvovému vonkajšiemu materiálu Rhino-Tech je atraktívna záhradná vírivka obzvlášť robustná. Vďaka tomu takmer nehrozí vznik trhlín na vonkajšej koži. Vonkajšia vírivka je zároveň perfektným miestom pre malú párty. Okrem iného za to môžu rôzne farebné LED svetlá a vnútorné obloženie s priehľadným vzorom. Večer to vyzerá naozaj dobre. Osvetlenie je však ideálne aj na romantické večery vo dvoch.

Nafukovacia vírivka jediným dotykom
Vírivka Miweba MSpa Aurora predvádza maximálny komfort pri montáži. Vďaka systému M-ONE je vírivka nielen nafukovacia: dá sa nafúknuť obzvlášť rýchlo. Celý proces je dokončený len za päť minút. Jednoducho zapojte napájanie a potom stlačte súčasne tlačidlá „BUBBLE“ a „UP“. Integrovaný manometer počas nafukovania monitoruje tlak vzduchu a zastaví prívod vzduchu hneď, ako sa dosiahne optimálna úroveň tlaku a pôžitok môže začať.

Vnútorná výstelka vírivky znižuje rast baktérií o 99 %
Antibakteriálne a vysoko účinné vnútorné obloženie vírivky prispieva k hygienickej zábave z kúpania. Pri testovaní na základe normy ISO22196-2011 bolo preukázané, že táto vnútorná výstelka znižuje tvorbu baktérií až o 99 percent. Spolu s kombinovanou technológiou generátora ozónu a UV-C svetla tvorí antibakteriálny náter mimoriadne účinnú všestrannú ochranu proti choroboplodným zárodkom vo vode a na materiáloch, z ktorých je bazén vyrobený. Táto vírivka do záhrady zaisťuje dobrú náladu a zároveň chráni vaše zdravie.

Likviduje až 60 druhov baktérií účinnejšie ako samotné čistiace prostriedky
Vďaka kombinácii generátora ozónu a UV-C svetla má Miweba MSpa Whirlpool Aurora inteligentný hygienický systém, v ktorom sa dve technológie dokonale dopĺňajú. UV-C systém eliminuje množstvo baktérií vo vode, ktorá preteká cez filter. Účinkuje pred, po a počas kúpania. Generátor ozónu na druhej strane odstraňuje riasy a baktérie z celej vírivky. Môžete ho použiť vždy, keď v bazéne nikto nie je. Kombinovaná technológia eliminuje až 60 druhov baktérií a znižuje množstvo potrebného čistiaceho prostriedku na minimum.

138 dynamických vzduchových trysiek pre oživenie bublín
Miweba MSpa Whirlpool Aurora desiatky tisíc povzbudzujúcich bublín. 360° bublinkový systém ju svojimi tichými, ale výkonnými tryskami rozdeľuje po celej vírivke. Vďaka tomu pôsobia na vaše telo ako veľmi príjemná masáž. Sami sa rozhodnete, aká intenzívna bude masáž. K dispozícii sú vám tri rôzne stupne intenzity. Stačí stlačiť tlačidlo BUBBLE pre výber vhodného.

Whirlpool ohrieva vodu na 3 °C, akonáhle klesne pod 1 °C
Chcete nechať vodu vo vírivke na konci jesene alebo zimy? Žiaden problém. Inovatívna anti-frost technológia zabezpečuje, že voda v tejto vonkajšej vírivke nezamŕza. Akonáhle jej teplota dosiahne hranicu jedného stupňa, technológia ohreje vodu až na teplotu tri stupne Celzia. Táto technológia zabraňuje poškodeniu trysiek, čerpadiel a potrubí mrazom. Toto všetko sa deje plne automaticky.

Pripomenutie filtra automaticky každých 3-5 dní
V neposlednom rade vám pripomienka filtra ponúka maximálne pohodlie a maximálnu čistotu. Pretože aspoň raz týždenne vám Aurora pripomenie, aby ste udržali čistú a čerstvú vodu alebo vymenili filter. Vďaka pripomenutiu je Aurora nafukovacia vírivka, ktorá zaisťuje najvyššiu kvalitu vody. Pôsobivý je mimochodom aj samotný vodný filter, ktorý má so svojimi 90 lamelami celkovú plochu 0,3 m², čo z neho robí jeden z najúčinnejších filtračných systémov na trhu.

Bezstarostná zábava pri kúpaní bez rizika pošmyknutia
Dno vírivky Miweba Aurora je teraz ešte viac protišmykové. To dáva malým a veľkým nohám obzvlášť bezpečné držanie v bazéne a riziko pádu pri kúpaní je znížené na minimum. Nové sú aj pohodlné sedáky. Zabezpečujú, že pobyt v bazéne zostane veľmi pohodlný aj po dlhom kúpaní. Oboma novinkami vonkajšia vírivka dokazuje, ako dobre sa dá skĺbiť komfort a bezpečnosť. Ešte pohodlnejšie je, ak vírivku položíte na tepelnú podložku. Udrží vodu dlhšie teplú bez ohrevu a zároveň ochráni dno bazéna.

Vonkajšia vírivka s nárastom teploty o 2 °C/hod
Chceli by ste sa kúpať v teplej vode aj počas chladnejších dní? Potom na to použite systém rýchleho ohrevu PTC. Pomocou neho možno vodu ohriať až na teplotu 40 stupňov Celzia. Keď voda dosiahne požadovanú teplotu, systém udržiava konštantnú úroveň teploty. Vďaka energeticky účinnému vysokovýkonnému keramickému výhrevnému telesu sa teplota vody počas ohrevu zvyšuje približne o 2 °C/hod. To znamená, že systém rýchleho ohrevu PTC pracuje rýchlejšie ako mnohé iné ohrievače bazénov. Je tiež energeticky efektívny. V neposlednom rade k tomu prispieva aj nafukovací termokryt.

Nastavte čas spustenia až 99 hodín vopred
Už večer predtým viete, že zajtra po práci chcete ísť do teplej vody vírivky? Potom použite energeticky úsporný časovač a vopred nastavte, kedy systém rýchleho ohrevu PTC automaticky ohrieva vodu. Zahrievanie si môžete naplánovať a nastaviť až 99 hodín vopred. Ak sa teda vrátite po dvojdňovej krátkej návšteve príbuzných alebo po únavnom dvojdňovom seminári, už by ste mohli mať doma vírivku na relax.

Uzavretie prackami odolnými proti roztrhnutiu
Bezpečnosť je pri záhradnej vírivke dôležitá najmä pre rodiny s malými deťmi. Ale s Miweba MSpa Whirlpool Aurora sa rodičia nemusia obávať. Je tiež vybavená prackami odolnými voči roztrhnutiu a tým ešte viac posilnila bezpečnostné hľadisko. Vďaka tomu je vonkajšia vírivka obzvlášť vhodná pre rodiny. Deti ho môžu bezpečne používať pod dohľadom rodičov. S vnútorným priemerom 1,60 metra ponecháva dostatok priestoru pre veľa zábavy.

Intuitívne použiteľné káblové diaľkové ovládanie sa dá ľahko odložiť
Prídavné bočné priehradky sú pri tejto inovatívnej a pohodlnej vírivke do záhrady veľmi praktické. Dá sa do nich uložiť napríklad intuitívne ovládané káblové diaľkové ovládanie. Môžete ním okrem iného aktivovať vykurovací systém a bublinkovú funkciu vírivky. Praktické bočné priehradky nájdete vo všetkých modeloch víriviek Miweba. V modeloch z produktovej série URBAN, ako je Miweba MSpa Whirlpool Aurora, sme integrovali obzvlášť veľké množstvo týchto priehradiek. To ponúka dostatok úložného priestoru pre užitočné veci.

Takmer ticho pri zahrievaní a iba 70 dB v bublinovom režime
Miweba Aurora nie je len nafukovacia vírivka. Je tiež obzvlášť tichá. Vykurovací systém nevydáva takmer žiadny hluk. A hlučnosť funkcie vírivky sa pohybuje okolo 70 dB, čo je približne ako zvuk tečúcej batérie. Vďaka technológii Advance Whisper Quiet patria vírivky MSpa medzi najtichšie vo svojej triede. Aurora vytvára optimálne podmienky pre relaxačný kúpeľ vo vašom vlastnom bazéne a poskytuje ďalší dobrý dôvod, prečo si kúpiť túto vírivku.

Filter a ďalšie príslušenstvo od MSpa
S našimi vírivkami si užijete veľa zábavy na dlhú dobu. Istotu si však môžete byť len vtedy, ak stavíte na originálne príslušenstvo. Nezabúdajte, že neoriginálne diely a príslušenstvo nie sú testované ani schválené spoločnosťou Mspa a že Miweba nemôže posúdiť ich vhodnosť a bezpečnosť pre samotné diely, ani vplyv na funkčnosť a spoľahlivosť, ako je tepelná ochrana alebo účinnosť filtrácie. Poškodenie spôsobené použitím neoriginálneho príslušenstva, ako sú filtre, kryty, tepelné ochranné rohože alebo nesprávnym použitím, je vylúčené zo záruky.Technický popis:
- všetko v jednom LED diaľkovom ovládači
- materiál: extra hrubé Rhino-Tech 6-vrstvové PVC
- samonafukovací systém M-ONE
- dĺžka kábla: 1,5 metra
- rozmery produktu (D x Š x V): 204,0 x 204,0 x 70,0 cm
- hmotnosť produktu: 35,5 kg
- technológia vykurovania PTC
- teplotný rozsah: do 40 stupňov Celzia
- vykurovací výkon: 1500 wattov, 2,04 hp
- vysoko výkonné filtračné čerpadlo 12V / 60 Watt
- osvetlenie: RGB pásik so zmenou farby
- izolačný kryt, rohožka, nafukovací kryt
- pre 6 dospelých
- protišmykový spodný materiál, na spodku podložka na sedenie
- masážne čerpadlo: 720 wattov, 0,8 hp- 3 úrovne (300/500/720 wattov)
- čistenie: integrovaný generátor ozónu a UV-C čistenie vody
- kapacita: odporúčané 930 litrov, maximálne 1429 litrov
- rozsah dodávky príslušenstva: 2x filtračná vložka, adaptér na záhradnú hadicu, manometer, návod
- 138 vzduchových trysiek
- vykurovanie: 1,2-1,8 stupňov za hodinu

Dodatočné parametre

Kategória: Vírivé bazény
Rozmery: 204,0 x 204,0 x 70,0 cm
Objem: 1429 l
Počet osôb: 6
Počet trysiek: 138
Výkon ohrevu: 1,5 kW
Celoročné: áno
Konštrukcia: nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.