Záhradná hojdačka Garden Line 170 x 110 x 153 cm s vankúšmi
Kód: CH-KRE9696 CH-KRE9689 CH-KRE9987 CH-KRE7626 Zvoľte variantPodrobný popis
Záhradná hojdačka je vybavená nastaviteľnou strieškou, stabilnou oceľovou konštrukciou a praktickými držiakmi na nápoje, vďaka čomu je relax v prírode ešte pohodlnejší.
Technický popis:
- nosnosť: 220 kg
- rozmery: 170 × 110 × 153 cm
- hĺbka sedenia: 45 cm
- materiál konštrukcie: oceľ
- materiál sedáku: Oxford 600 × 300D
- materiál sedacej časti: vodeodolný polyester, 140 g/m²
- strieška: nastaviteľná – sklon nad 45°
- 2 vankúše
- 2 držiaky na poháre
- určené pre 2 až 3 osoby
Súčasťou balenia je komplet celá hojdačka so strieškou, sedákom a vankúšmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hojdačky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Nosnosť: | 220 kg |
| ? Materiál konštrukcie: | kov |
| Výška: | 153 cm |
| Šírka: | 170 cm |
| Trojmiestne: | áno |
| So strieškou: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | [email protected] |
