Záhradná hojdačka Garden Line 210 x 120 x 170 cm
Kód: CH-KRE3101 CH-KRE9771 Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavte si popoludňajší spánok v záhrade – s touto hojdačkou je to možné! Táto moderná záhradná hojdačka s funkciou ležadla je dokonalou kombináciou pohodlia, funkčnosti a moderného dizajnu.
Stabilná oceľová konštrukcia, hrubé vankúše, pružinové odpruženie a nastaviteľná strieška znamenajú, že sa môžete hojdať alebo spať vonku v úplnom pohodlí. To všetko s nosnosťou až 300 kg!
Technický popis:
- nosnosť: 300 kg
- rozmery: 210 × 120 × 170 cm
- pevná oceľová konštrukcia
- strieška s možnosťou naklonenia nad 45°
- materiál sedadla: Oxford 600 × 300D
- materiál vankúšov: polyester 180 g/m²
- 2 držiaky na poháre
- 2 vankúše
Súčasťou balenia je komplet celá hojdačka so strieškou i sedákom a vankúšmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hojdačky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Nosnosť: | 300 kg |
| ? Materiál konštrukcie: | kov |
| Výška: | 170 cm |
| Šírka: | 210 cm |
| Farba strechy: | šedá |
| Farba konštrukcie: | šedá |
| Farba čalúnenia: | šedá |
| Trojmiestne: | áno |
| So strieškou: | áno |
| Materiál strechy: | polyester |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | [email protected] |
