Záhradná lavica Garden Line 81 x 38 x 56/30 cm pre deti
Kód: CH-MEB0872Podrobný popis
Je to perfektný doplnok na domáce ihrisko. Táto lavička bude ideálnym a určite obľúbeným miestom na hranie. Súčasťou balenia sú všetky potrebné spojovacie prvky, skrutky a montážny návod.
Technické parametre:
- dĺžka: 81 cm
- hĺbka: 38 cm
- výška: 56/30 cm
- materiál: oceľ/drevo
- maximálna nosnosť: 50 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lavičky |
|---|---|
| EAN: | 5900779860872 |
| Dĺžka: | 81 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Výška: | 56/30 cm |
| maximálna nosnosť: | 50 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | [email protected] |
