Záhradný domček YardMaster 108WGY
Kód: 6939Podrobný popis
Záhradný domček je ideálny pre skladovanie Vášho záhradného náradia, nábytku, bicyklov a mnoho ďalšieho. Je vyrobený z kvalitnej žiaruvzdornej pozinkovanej ocele, čo zaručuje jeho maximálnu životnosť a bezúdržbovosť.
Výhody záhradného domčeka:
- vyrobený zo žiaruvzdornej pozinkovanej ocele
- dobrý pomer cena/kvalita
- hrúbka plechov: hrúbka steny 5/10, hrúbka strechy 3/10
- široké a vysoké otvory dverí
- jednoduchá montáž
Ďalšie informácie:
- dvoje interné posuvné dvere
- štít a dvere sú hnedej farby
- exteriér domčeka tvoria kovové zvislé panely v imitácii dreva
- skladané hrany pre zvýšenú bezpečnosť
- z nehrdzavejúcej ocele
- vetranie po strechu
- kotva je súčasťou
Technické údaje:
- celková plocha: 7,18 m2
- podlahová plocha: 6,24 m2
- vonkajšie rozmery (D x Š x V): 303 x 237 x 212
- dvere (Š x V): 120 x 170 cm
- výška steny: 170 cm
- hmotnosť: 99 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné domčeky |
|---|---|
| EAN: | 3222874010801 |
| Farba: | hnedá |
| So strešným oknom: | nie |
| Tvar strechy: | sedlové |
| Materiál: | plechové |
| Tvar: | kváder |
| Dvere: | dvojkrídlové posuvné |
| Hrúbka steny: | 0,5 mm |
| Užitná plocha: | 6,24 m² |
| Vonkajšia hĺbka: | 237 cm |
| Vonkajšia šírka: | 303 cm |
| Zastavaná plocha: | 7,18 m² |
| Domčeky na náradie: | áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Montáž
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | TRIGANO JARDIN |
|---|---|
| Adresa : | Le Boulay – F41170 CORMENON, FR |
| E-mail : | [email protected] |
