Záhradný hexagonálny stan MultiGarden s oknami
Kód: ME-PAW-2X2X2-WW ME-PAW-2X2X2-W-GY Zvoľte variantPodrobný popis
Tento praktický záhradný stan s rozmermi 2x2x2 m je ideálny na rôzne vonkajšie akcie, záhradky a food courty. Konštrukcia je vyrobená z hrubých kovových rúrok s práškovou farbou s priemerom 31/24/18 mm, čo zaisťuje odolnosť voči hrdzi. Poťah z PE s gramážou 110 g/m² chráni pred dažďom a slnkom a zaisťuje pohodlie. Okrem toho, okenné steny stanu prepúšťajú prirodzené svetlo do vnútra. Každá noha stanu sa dá kolíkom uchytiť do zeme.
Technický popis:
- materiál: PE 110 g/m², kov
- výška: 250 cm
- hmotnosť: 17,5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné altány |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Druh materiálu: | kov, polyetylen |
| Šírka: | 400 cm |
| Hmotnosť: | 10,9 kg |
| Materiál podpier: | oceľ |
| Výška hrebeňa: | 250 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | [email protected] |
