Záhradný nožnicový stan MultiGarden 3x3 m
Kód: ME-PAW-FG-3X3-9 ME-PAW-FG-3X3-4 ME-PAW-FG-3X3-3 Zvoľte variantPodrobný popis
Tento automatický záhradný altánok je určený do záhrad, komerčných priestorov, na veľtrhy, festivaly a vonkajšie podujatia. Konštrukcia je založená na oceľovom ráme s práškovým nástrekom, ktorý zaisťuje stabilitu a odolnosť proti korózii. Systém automatického rozkladania umožňuje rýchle nastavenie strechy bez zložitej montáže – jednoducho vysuňte nohy konštrukcie. Pavilón má 4-stupňové nastavenie výšky, čo vám umožňuje prispôsobiť priestor rôznym potrebám používateľov. Strieška je vyrobená z odolného materiálu 420D s PVC povlakom, ktorý je odolný voči dažďu a UV žiareniu. Kolíky a upevňovacie laná zvyšujú stabilitu konštrukcie. Súčasťou balenia je prenosná taška, ktorá uľahčuje skladovanie a prepravu pavilónu.
Technický popis:
- materiál: práškovo lakovaná oceľ, PE tkanina
- rozmer: 300 x 300 x 283 - 313 cm
- hmotnosť: 16 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné nožnicové altány |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Druh materiálu: | oceľ, polyester |
| Dĺžka: | 300 cm |
| Šírka: | 300 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Obľúbené rozmery: | 3 × 3 m |
| Materiál podpier: | oceľ |
| Výška hrebeňa: | 313 cm |
| Nožnicová konštrukcia: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | [email protected] |
