Bežecký pás Diadora Trend Dark
Kód: 5030Podrobný popis
Bežecký pás Diadora Trend Dark je bezmotorový bežecký pás s magnetickým brzdným systémom, ktorý je navrhnutý pre kondičný tréning v domácom prostredí. Jeho bežecká plocha o rozmeroch 33x100 cm a 6 kg zotrvačník vám zabezpečia kvalitný tréning. Uhol sklonu je manuálne nastaviteľný do 3 úrovní tak, aby dokonale simuloval chôdzu do kopca. Monitor vám umožňuje sledovať tepovú frekvenciu vďaka snímačom tepovej frekvencie v rukovätiach, ako aj ďalšie parametre (rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, tepová frekvencia). Akonáhle dokončíte svoj tréning jednoducho bežecký pás zložíte a presuniete ho prostredníctvom transportných koliesok.
Technický popis:
- bezmotorový bežecký pás
- magnetický brzdný systém
- manuálne nastavenie odporu: 8 stupňov
- váha zotrvačníka: 6 kg
- manuálne nastavenie sklonu bežeckej plochy do 3 úrovní
- rozmery bežeckej plochy: 33x100 cm
- počítač s LCD displejom
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, tepová frekvencia
- snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
- transportné kolieska
- pás je možné zložiť
- rozmery rozloženého bežeckého pásu: 133 x 60,5 x 131 cm
- hmotnosť: 25 kg
- maximálna nosnosť: 110 kg
- pre domáce použitie
Záručný servis bez nákladov!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežecké pásy |
|---|---|
| EAN: | 8033182748639 |
| Elektronicky nastaviteľný sklon bežeckej plochy: | nie |
| Bezpečnostný kľúč: | nie |
| Typ pásu: | bezmotorový |
| Vstavaný ventilátor: | nie |
| Transportné kolieska: | áno |
| Meranie zabehnutej vzdialenosti: | áno |
| Monitor vhodný pre iConcept: | nie |
| Rozmery bežeckej plochy: | 100 x 33 cm |
| Sklápateľná bežecká plocha: | áno |
| Meranie pulzu: | áno |
| Meranie spálených kalórií: | áno |
| Meranie času behu: | áno |
| Odpruženie bežeckej plochy: | nie |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Ručné senzory: | áno |
| Hrudný pás: | nie |
| Multifunkčný počítač: | áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Greenfit S.r.L. |
|---|---|
| Adresa : | Strada Oselin 110, 33047 Remanzacco, IT |
| E-mail : | [email protected] |
