Eliptical Nautilus E628 + Hrudný pás

Kód: NAU-100498
1 799 €
2 až 4 týždne
Môžeme doručiť do:
15.7.2024
Možnosti doručenia

Precvičte všetky svalové partie a ušetrite Vaše kĺby v pohodlí domova spolu s elipticalom Nautilus E628.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoznajte svoje limity s novým elipticalom Nautilus E628 zo série Nautilus Perfomance.

Nautilus E628 obsahuje všetko, čo potrebuje každý, kto hľadá špičkový eliptical - množstvo tréningových programov, bezplatné aplikácie, maximálny komfort a pohodlie. Eliptical E628 je to najlepšie spomedzi elipticalov čo americká spoločnosť Nautilus® ponúka zákazníkom.
Model E628 je vyvinutý pre najnáročnejších užívateľov.
Vďaka možnosti elektronicky nastaviteľného sklonu koľajníc a pomocou unikátneho systému odpruženia Suspension Adjust™ si môžete nastaviť uhol nášľapov, čím výrazne zvýšite komfort pri cvičení a precvičíte rôzne svaly.
Samozrejmosťou je integrovaný Bluetooth®, takže Vaše tréningové výsledky sa ľahko zosynchronizujú napr. s bezplatnou aplikáciou Nautilus Trainer 2™. Sledujte zlepšovanie kondície, získavajte ocenenia, zdieľajte svoje úspechy. S elipticalom Nautilus E628 tréning nebude nikdy nuda.

Nautilus E628 je plný nových funkcií, vrátane optimalizovaného záťažového kolesa, dvojitých koľajníc Dual Ride System, ktoré umožnia hladký začiatok tréningu. Viac polohovateľné rúčky s integrovanými tlačidlami na ovládanie záťaže a sklonu. Konzola Sight Line™ s dvojitou modro podsvietenou obrazovkou, ktorú si môžete nastaviť pre maximálnu viditeľnosť. Jednoduché a presné meranie srdcovej frekvencie zabezpečuje hrudný pás alebo snímače tepovej frekvencie.

Programy a aplikácie:
Explore the World ™ – aplikácia vám umožní cestovať po celom svete z pohodlia domova a automaticky sa v reálnom čase prispôsobí rýchlosti vašich produktov Schwinn Fitness podporujúcich Bluetooth®. Prevezmite kontrolu nad svojou cestou s desiatkami cieľov vo vysokom rozlíšení a dĺžkami programov, z ktorých si môžete vybrať, vrátane 5 km cez japonský vidiek, 10 km cez škótsku vysočinu, maratóny v uliciach Prahy a mnoho ďalších. Vyzvite sa na cestu po celom svete a motivujte sa každým dňom pridávaním nových cieľov.

POWER HIIT - je určený pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Počas tohto cvičenia meníte krátke intervaly vysokej intenzity cvičenia s dlhšími intervalmi nižšej intenzity. Dôležité je, ísť počas intervalu vysokej intenzity na svoje maximum. Tento program pozostáva zo 7 úsekov (30 sekúnd cvičenie na maximálnej záťaži a 90 sekúnd odpočinok, alebo slabá záťaž). Celkový čas cvičenia je 14 minút a 3 minúty na vydýchanie a konci cvičenia.

Fitness Test Program - meria zlepšenie vašej fyzickej kondície. Sleduje a porovnáva váš výkon (vo watt-och) pre vašu srdcovú frekvenciu. Keď sa vaša kondícia zlepší, váš výkon sa pri určitej tepovej frekvencii automaticky zvýši.

Recovery Test Program - ukazuje ako rýchlo sa vaše srdce zotavuje z cvičenia do pokojnejšieho stavu. Čím je zotavenie rýchlejšie, tým je vaša kondícia lepšia.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdcovej frekvencie vám umožňujú nastaviť cieľovú hodnotu tepovej frekvencie. Program za pomoci hrudného pásu, alebo senzorov na riadidlách, sleduje vaše srdce (BPM – údery za minútu) a prispôsobuje tréning tak, aby vaša srdcová frekvencia bola vo zvolenej zóne.

Bežecký pás je vybavený pripojením Bluetooth® a môže sa bezdrôtovo synchronizovať s aplikáciou Nautilus Trainer™.
Softvérová aplikácia sa synchronizuje so svojím prístrojom na sledovanie celkových spálených kalórií, času a vzdialenosti. Zaznamenáva a ukladá každý tréning pre rýchly prehľad. Okrem toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikáciami MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, aby ste dosiahli svoj každodenný cieľ v počte kalórií. Sledujte svoje výsledky a zdieľajte ich s priateľmi a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 programov (12 profilov trate, 9 HRC, 4 užívateľské, 2 Fitness tests, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 32 stupňov odporu
- Sight Line™ - počítač s dvoma modro podsvietenými LCD displejmi
- 3-rýchlostný vstavaný ventilátor
- Quick Buttons – tlačidlá na okamžité nastavenie rýchlosti a sklonu
- MP3 prehrávač
- vstavané reproduktory
- USB port
- pamäť až pre 4 užívateľov
- Bluetooth®
- možnosť spojiť s aplikáciami: Nautilus Trainer 2™, Explore the World ™
- 6 LED indikátorov na sledovanie cieľov

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- hrudný pás je súčasťou balenia
- madlá – multipozičné s integrovanými tlačidlami
- hmotnosť záťažového kolesa: 14 kg
- dĺžka kroku: 56 cm
- nastavenie uhla pedálov - Suspension Adjust TM Performance Cushion System
- elektronicky ovládaný zdvih pedálov: 10 stupňov
- Dual Ride System – dvojité koľajnice
- systém vyrovnávania nerovnosti podlahy
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok za minútu, pulz, Watt-y
- 3-dielne kľuky
- transportné kolieska
- držiak na fľašu
- rozmery: d186 x š69 x v170 cm
- hmotnosť: 95 kg
- nosnosť: 158 kg
- kategória HA (podľa normy EN957)
- pre domáce použitie

O značke Nautilus®:
Nautilus® navždy zmenil podobu a trend vo vývoji fitness strojov keď Artur Jones v USA, pôvodný vynálezca zariadení Nautilus®, spojil biológiu a fyzičnosť ľudského pohybu do efektívneho stroja na cvičenie v roku 1970. V nasledujúcich desaťročiach Nautilus® zostal katalyzátorom inovácií a natrvalo zostal synonymom kvality. Inovácia je srdcom spoločnosti Nautilus® až do dnešných dní. Tradícia výnimočnosti ktorá sa začala pred viac ako 40 rokmi zostala platná až do dnešných dní a svojim zákazníkom poskytuje nekompromisnú kvalitu, komfort a jedinečné spracovanie fitness strojov.
Nautilus® je prémiová značka domácich kardio fitness zariadení navrhnutá s inovatívnymi funkciami, ktoré maximalizujú zážitok z tréningu.

Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 14 kg
? Nosnosť: 158 kg
Meranie vzdialenosti: áno
Ručné senzory: áno
Počet stupňov záťaže: 32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.