Eliptický trenažér HOUSEFIT Motio 80i Train

Kód: FS-HB-8268ELMB
506 €
Skladom (2 - 5 dní)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80i Train je univerzálny stroj určený ako pre začiatočníkov, tak športovo zamerané osoby. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vybavený tichou, magnetickou brzdou, precízne prevedenou mechanikou, kvalitnými komponentmi a modernou elektronikou. Vďaka zvýšenej hmotnosti zotrvačníka má stroj úplne plynulý a komfortný chod. Robustná rámová konštrukcia s ložiskami vo všetkých pohyblivých častiach a zosilnená stredová os zaručujú dlhú životnosť stroja aj pri pravidelnom využití.
Svoj tréning budete mať pod kontrolou prostredníctvom tréningového počítača s prehľadným podsvieteným LCD displejom a množstvom programov. Či už využijete automatické cvičebné programy, alebo si záťaž budete dávkovať ručne, zobrazované hodnoty vám umožnia prispôsobiť svoj tréning vašej aktuálnej kondícii a cieľom. Na konci tréningu potom môžete jednoducho vyhodnotiť váš pokrok pomocou integrovaného RECOVERY programu, ktorý určí úroveň vašej kondície.

Tréning s prednastavenými programami už vám nestačí? Pomocou Bluetooth bezdrôtovej komunikácie môžete svoj trenažér ľahko prepojiť s tréningovými aplikáciami ako sú Kinomap, iConsole+ alebo MyHomeFit. Váš tréning dostane nové rozmery a vy možnosť čeliť novým výzvam. Cez tieto aplikácie sa môžete pripojiť aj ku globálnemu systému Google Maps, vytvárať stále nové trasy a precestovať tak pokojne celý svet.
Aplikácie sú buď úplne zadarmo alebo v obmedzenej demoverzii s možnosťou zakúpenia plnej verzie, so všetkými dostupnými vymoženosťami, ktoré daná aplikácia ponúka.

Kinomap aplikáciu môžete sťahovať pre Android a iOS (Apple).

iConsole+ aplikáciu môžete sťahovať pre Android a iOS (Apple).

MyHomeFit aplikáciu môžete sťahovať pre Android.

Všetky tréningové aplikácie sú poskytované treťou stranou. Je vhodné vopred overiť, či práve vaše zariadenie (chytrý telefón alebo tablet) bude s vybranou aplikáciou kompatibilné.

Či už chcete zredukovať svoju váhu, spevniť postavu, alebo zvýšiť úroveň svojej kondície, Housefit Motio 80i Train vám vždy bude dobrým partnerom.

Hlavné výhody:
Optimálna ergonómia - pri konštrukcii stroja bolo dbané na optimálnu ergonómiu pohybu pre drobnejšie aj vyššie postavy, až do 200 cm.
Plynulý a tichý chod - plynulý a komfortný chod stroja vďaka vyváženému zotrvačníku a rotujúcej hmote s hmotnosťou 19 kg.
Dostatočný rozsah záťaže - možnosť nastavenia záťaže ako pre začiatočníkov, tak športovo zameraných jedincov buď manuálne, alebo automatickými programami.
Kvalitné mechanické spracovanie - robustná rámová konštrukcia o váhe takmer 70 kg, osadenie 16-tich priemyselnými ložiskami vo všetkých pohyblivých častiach stroja a kvalitné komponenty zaručujú dlhodobo bezproblémové používanie stroja.
Ručný režim aj automatické programy - jednoduché ovládanie záťaže tlačidlami + – na displeji stroja, profilový tréning meniaci počas šliapania záťaž podľa zvolenej trate, prípadne automatický HRC program udržujúci vašu tepovú frekvenciu vo vybranej zóne na spaľovanie tuku, zvýšenie kondície a pod.
Reálne trate na Google maps - vďaka Bluetooth a stiahnutiu aplikácie iConsole+ do svojho tabletu či smartfónu máte možnosť zvoliť si ľubovoľnú trať na Google maps a stroj vám bude upravovať záťaž podľa profilu vašej trasy. Na displeji svojho zariadenia uvidíte kadiaľ.

Technické parametre:
- magnetická brzda ovládaná servomotorom s plynulou reguláciou odporu, tichým chodom a dostatočným rozsahom záťaží
- robustná oceľová konštrukcia stroja o váhe takmer 70 kg
- stroj je osadený 16-timi priemyselnými ložiskami vo všetkých pohyblivých častiach stroja ako je šliapací stred, kĺbové spoje, uloženie zotrvačníka atď.
- vnútorná vzdialenosť pedálov 17 cm, rozstup chodidiel 20 cm
- transportné kolieska umožňujúce ľahkú manipuláciu so strojom
- protišmykové nášľapné plochy pre vašu bezpečnosť
- tichý chod zaisťuje plochý remeň s dopínacou kladkou
- maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
- rozmery stroja (d x š x v): 135 x 60 x 159 cm
- hmotnosť stroja: 61,5 kg
- napájanie sieťovým adaptérom
- kategórie podľa DIN EN 957 : HA - určené pre domáce využitie

Tréningový počítač:
- prehľadný podsvietený LCD displej
- zobrazenie rýchlosti, času, vzdialenosti, otáčok/min., kalórií, tepovej frekvencie, záťaže vo Wattoch, teploty
- digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji
- program RECOVERY určí vašu aktuálnu fyzickú kondíciu vyhodnotením rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne po dokončení tréningu
- možnosť využitia 12-tich prednastavených automatických programov s riadenou záťažou
- HRC program riadený tepovou frekvenciou 55%, 75%, 90%, ktorý nastavuje záťaž podľa vášho aktuálneho tepu a požadovaného cieľa (spaľovanie tuku, kondície …)
- možnosť nastavenia individuálneho tréningu a jeho uloženie do pamäte
- Bluetooth s aplikáciou iConsole + umožňujúcou desiatky programov, voľbu reálnej trate na Google maps, Quick start, Profil program, Watt+HR, Fitness test, Recovery heart rate
- meranie tepovej frekvencie senzormi na madlách, alebo bezdrôtovo hrudným pásom (pás je možné prípadne dokúpiť, nie je súčasťou stroja)
- praktický držiak tabletu

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce eliptické ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 19 kg
? Nosnosť: 150 kg
Počet stupňov záťaže: 15
Meranie vzdialenosti: áno
Ručné senzory: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.