Eliptický trenažér NORDICTRACK C9.9

Kód: FS-NTEL79820-INT
1 469 €
Skladom (2 - 5 dní)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Crossový trenažér do domáceho prostredia. Aplikácia iFIT (pripojenie cez Bluetooth), MP3 pripojenie, zabudované reproduktory a ventilátor, 7" grafický dotykový displej, 11kg zotrvačník. Nosnosť 159kg, hmotnosť 110kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

NordicTrack Commercial C9.9 je špičkový crossový trenažér, ktorý zákazníkom poskytuje kombináciu kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu s nosnosťou až do 159 kg váhy cvičenca. V prednej časti je umiestnený zotrvačník s hmotnosťou 11 kg, ktorý zaistí tichý a plynulý chod stroja aj pri vyššej záťaži.

Trenažér je vhodný ako pre drobnejšie aj vyššie postavy, a to vďaka prirodzenej ergonómii pohybu. Dĺžka kroku je nastaviteľná v rozmedzí 45 - 48 cm a elektronicky nastaviteľný sklon je až do 20 °. Najmenší sklon zaistí najmenej náročný pohyb, a naopak pri najvyššom sklone zaberajú stehná a zadok. Tréning na tomto stroji si tak môžete prispôsobiť vašim možnostiam a aktuálnej kondícii. Navyše model NordicTrack Commercial C9.9 umožňuje aj nastavenie uhla chodidla a ďalšie tréningové možnosti. Masívna rámová konštrukcia, priemyselné ložiská vo všetkých pohyblivých častiach stroja, vrátane kvalitných komponentov, predlžuje životnosť stroja aj pri pravidelnom tréningu. Šliapanie na crossovom trenažéri je príjemné a veľmi šetrné k vašim kĺbom.

Všetky kĺbové spojenia trenažéra sú kompletne osadené ložiskami pre dlhodobú životnosť. Stroj má v prednej časti vyvážený zotrvačníkový systém s hmotnosťou 11 kg, elektronicky ovládanú magnetickú brzdu a komfortný, plynulý chod aj pri väčších dennodenných záťažiach. Odpor a tichý plynulý chod stroja zaisťuje magnetický brzdný systém 22 with SMR™ Silent Magnetic Resistance. Stroj má rozsah záťaží ako pre ženy, tak aj pre mužov s 22 elektronicky ovládanými úrovňami odporu. "One-touch" klávesy zariadi jednoduché navolenie požadovaného sklonu alebo záťaže v jedinom kroku. S CoolAir ventilátorom zabudovaným priamo v tréningovej konzole bude váš tréning o ďalší level pohodlnejší. Doprajte si nonstop osvieženie počas šliapania.

Eliptical NordicTrack Commercial C9.9 ponúka podsvietený 7" grafický dotykový displej, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty tréningu. Základné zobrazované parametre na displeji sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie (spotreba Kcal), záťaž a tepová frekvencia ( pomocou dlaňových snímačov, či hrudného BLUETOOTH pásu, ktorý nie je súčasťou balenia, môžete ho ale u nás dokúpiť.) Z programovej ponuky má 26 prednastavených programov na spaľovanie kalórií a zvyšovanie telesnej kondície. Stroj disponuje zabudovanými reproduktormi s možnosťou pripojenia MP3 prehrávača. Súčasťou stroja je držiak na tablet, ktorý využijete pre tréningovú aplikáciu iFit alebo sledovanie obľúbených seriálov pre maximálny komfort pri tréningu. Tablet nie je súčasťou dodávky.

Model NordicTrack Commercial C9.9 má tréningovú aplikáciu iFIT priamo zabudovanú v trenažéri. K trenažéru nie je možné pripojiť tablet alebo telefón.

Eliptický trenažér disponuje stabilnými madlami so zabudovanými dlaňovými senzormi tzv. hand-pulzy na meranie tepovej frekvencie. Presnejšieho merania dosiahnete cez hrudný pás s bluetooth komunikáciou s presnosťou EKG, ktorý nie je súčasťou dodávky stroja, ale môžete ho u nás dokúpiť. Vďaka zmeraniu tepu cez hrudný pás môžete úplne bez obmedzenia trénovať a využívať tak programy využívajúce snímanie vašej tepovej frekvencie. Súčasťou trenažéra sú vyrovnávače nerovností podlahy pre maximálnu stabilitu a bezpečie pri tréningu. Ďalej je súčasťou aj praktický držiak na fľašu s vodou pre dôležitý pitný režim. Transportné kolieska poslúžia k ľahkému presunutiu po izbe, keď práve necvičíte.

Na kompletný stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéra potom 5 rokov záruku.

Technický popis:
- nosnosť trenažéra: 159 kg
- hmotnosť trenažéra: 110 kg
- spôsob využitia: domáci
- brzdný systém: magnetická brzda
- regulácia záťaže: elektronická s možnosťou programov
- zotrvačníkový systém: 11 kg
- rozsah záťaže: MIN až MAX plynulo
- konštrukcia trenažéra: so zotrvačníkom vpredu
- rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 173 x 74 x 174 cm
- dĺžka kroku: 48 cm
- rozteč nášľapov: 5 cm
- možnosti nastavenia: možnosť nastavenia dĺžky kroku
- stredové zloženie: šliapací stred s ložiskami
- prevod zotrvačníka: remeň s dopínacou kladkou
- osadenie kĺbových spojov: ložiská
- vyrovnanie nerovností podlahy: áno
- transportné kolieska: áno
- možnosť zloženia stroja: nie
- počet programov celkom: 26 programov
- prednastavené profily trate: áno
- programy riadené tepom HRC: nemá
- užívateľsky nastaviteľné programy: áno, s aplikáciou iFit
- ďalšie programy: manual, iFit aplikácie
- merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon (W), frekvencia otáčok, tep srdca
- zobrazenie záťaže na displeji: áno
- dlaňové senzory (hand pulzy): áno
- bezdrôtovo hrudným pásom analóg 5kHz: nie
- bezdrôtovo hrudným pásom Bluetooth: áno
- typ displeja: interaktívny SMART HD dotykový displej
- veľkosť displeja v palcoch: 7 "

Ostatné parametre:
- bluetooth komunikácia

Napájanie:
- sieťová prípojka 230 V

Záruka na kompletný stroj: 3 roky
Záruka na rám stroja: 5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce eliptické ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 11 kg
? Nosnosť: 159 kg
Meranie vzdialenosti: áno
Ručné senzory: áno
Počet stupňov záťaže: 22

Aplikácia iFit

Tréningová aplikácia iFit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.