Magnetický recumbent HMS PREMIUM R6019-I

Kód: ABI-17-06-007
470 €
Vypredané
Možnosti doručenia

Recumbent, alebo horizontálny rotoped HMS Premium R6019-i v sebe spája vysokú kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť obsluhy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ide o trenažér, ktorý dokáže zlepšiť celkovú kondíciu a zredukovať tukové vankúše. Stabilná konštrukcia a kvalitné materiály sú zárukou dlhej, bezúdržbovej prevádzky. Systém magnetického odporu je tichý, vďaka tomu nebudete tréningom rušiť ostatných členov domácnosti a trenažér si môžete napríklad umiestniť aj do obývačky k televízii.
Moderný počítač je vybavený dotykovým LCD displejom, ktorý prehľadne zobrazuje všetky údaje - zvolený program, priebeh programu, čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie a tepovú frekvenciu. Recumbent R6019-i je ale vybavený aj špeciálnym programom:
HRC - Heart rate control - ide o program, u ktorého je potrebné vyplniť základné údaje ako vek, výšku, hmotnosť a maximálnu tepovú frekvenciu. Počítač potom nastavuje parametre záťaže tak, aby ste si počas tréningu držali optimálnu tepovú frekvenciu.
Watt - ide o program, kde si vyberiete výkon (W) a počítač potom upravuje záťaž podľa rýchlosti, ktorú šliapete tak, aby ste generovali stále rovnaký výkon.
Body Fat - počítač po zadaní základných údajov dokáže spočítať pomer tuku v tkanivách.
Recovery - program pre meranie telesnej kondície.
Počítač modelu R6019-i disponuje celkom 21 programami (10 x pevný, 4 x užívateľský, 1 x manuálna, 4 x HRC, Body Fat, Recovery). Regulácia záťaže je riešená magnetom, ktorého vzdialenosť od záťažového kolesa je ovládaná automaticky počítačom. Tento systém umožňuje automatickú reguláciu odporu podľa priebehu programu. Počítač tiež umožňuje bezdrôtové spojenie s mobilnou aplikáciou Mepanel. K odloženiu mobilného zariadenia slúžia stojanček na konzolu hneď pod displejom.
Pre maximálne pohodlie počas tréningu je trenažér R6019-i vybavený pohodlným sedadlom, ktoré je plynulo posuvné. Predné stabilizátor má transportné kolieska, na zadnom stabilizátora nájdete 2 skrutkovacie nožičky pre vyrovnanie prístroja do roviny a madlo pre ľahký transport.

Funkcie počítača:
- čas
- rýchlosť
- vzdialenosť
- spálené kalórie
- HRC
- recovery
- watt
- tepová frekvencia
- body fat – pomer tukového tkaniva

Technický popis:
- odpor: magnetický
- zaťaženie: 24 stupňová automatická regulácia
- záťažové koleso: 8 kg
- komfortné sedenie
- silná a stabilná konštrukcia
- sedadlo: horizontálne nastaviteľné
- držiak na telefón alebo tablet
- bluetooth
- mobilné aplikácie Mepanel
- 21 tréningových programov: 10 prednastavených, 4 užívateľské, 1 manuálny, 4 HRC, 1 Body Fat, 1 Recovery
- rozmery stroja: d140 cm x š63 cm x v122 cm
- váha: 50 kg
- maximálne zaťaženie: 150 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Recumbenty
Hmotnosť: 50 kg
Dľžka: 140 cm
Brzdný systém: magnetické
Šírka: 63 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.