Recumbent Nautilus R626

Kód: NAU-100740
1 299 € –23 %
Nautilus R626 NAU100740
1 299 € –23 % 999 €
2 až 4 týždne
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste sa rozhodli začať trénovať, recumbent Nautilus R626 už na vás čaká.

Hneď ako prvý krát sadnete na veľké mäkké sedadlo pochopíte prečo sa R626 patrí medzi špičkové recumbenty. Pevná a robustná konštrukcia umožňuje maximálnu stabilitu a maximálnu nosnosť 136 kg.
Recumbent Nautilus R626 obsahuje pre vás 25 stupňov záťaže a 29 tréningových programov. Ste dobrodruh a chcete nové zážitky? Radi cestujte po svete a chcete pritom trénovať z pohodlia svojho domova? Máme pre vás riešenie. Explore the World ™je úžasná mixed-reality aplikácia, vďaka ktorej budete môcť jazdiť rôzne trate po celej planéte a užívať si dych berúce scenérie. Ako na to? Je to jednoduché! Jednoducho si zvolíte trať a stiahnete si ju. Môžete si vytvoriť svoj vlastný pretek a pozvať do neho priateľov, alebo sa jednoducho pripojte už k existujúcemu preteku a porazte všetkých.

Keď budete trénovať s recumbentom Nautilus R626 nikdy nezažijete nudu. Jeho elegantná riadiaca konzola obsahuje dva LCD displeje Dual Track™ s modrým podsvietením...pripojte si k riadiacej konzole váš tablet alebo mobil... sledujte vašu rýchlosť, čas, spálené kalórie... počúvajte hudbu na MP3...nabíjajte mobil či tablet pripojený... a to všetko naraz. A keď vám začne byť teplo, trojrýchlostný ventilátor vás rýchlo schladí. S riadiacou konzolou na Nautilus R626 sa už viac nemusíte obmedzovať a robiť kompromisy.
R626 umožňuje ľahký prenos vašich údajov o cvičení do aplikácií Nautilus Trainer, MyFitnessPal a iných aplikácií cez Bluetooth alebo USB.

Zlepšite svoj výkon... sledujte pokroky... dosahujte svoje ciele... s recumbentom Nautilus R626.

Programy a aplikácie:
Explore the World ™ – aplikácia vám umožní cestovať po celom svete z pohodlia domova a automaticky sa v reálnom čase prispôsobí rýchlosti vašich produktov Schwinn Fitness podporujúcich Bluetooth®. Prevezmite kontrolu nad svojou cestou s desiatkami cieľov vo vysokom rozlíšení a dĺžkami programov, z ktorých si môžete vybrať, vrátane 5 km cez japonský vidiek, 10 km cez škótsku vysočinu, maratóny v uliciach Prahy a mnoho ďalších. Vyzvite sa na cestu po celom svete a motivujte sa každým dňom pridávaním nových cieľov.

Fitness Test Program - meria zlepšenie vašej fyzickej kondície. Sleduje a porovnáva váš výkon (vo watt-och) pre vašu srdcovú frekvenciu. Keď sa vaša kondícia zlepší, váš výkon sa pri určitej tepovej frekvencii automaticky zvýši.

Recovery Test Program - ukazuje ako rýchlo sa vaše srdce zotavuje z cvičenia do pokojnejšieho stavu. Čím je zotavenie rýchlejšie, tým je vaša kondícia lepšia.

HRC (Heart Rate Control) Programs – programy kontroly srdcovej frekvencie vám umožňujú nastaviť cieľovú hodnotu tepovej frekvencie. Program za pomoci hrudného pásu, alebo senzorov na riadidlách, sleduje vaše srdce (BPM – údery za minútu) a prispôsobuje tréning tak, aby vaša srdcová frekvencia bola vo zvolenej zóne.

Rotoped je vybavený pripojením Bluetooth® a môže sa bezdrôtovo synchronizovať s aplikáciou Nautilus Trainer™.
Softvérová aplikácia sa synchronizuje so svojím prístrojom na sledovanie celkových spálených kalórií, času a vzdialenosti. Zaznamenáva a ukladá každý tréning pre rýchly prehľad. Okrem toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikáciami MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, aby ste dosiahli svoj každodenný cieľ v počte kalórií. Sledujte svoje výsledky a zdieľajte ich s priateľmi a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréningových programov (12 profilov trate, 9 HRC, 4 vlastné, 2 Fitness testy, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 25 stupňov odporu
- Dual track™ - počítač s dvoma modro podsvietenými LCD displejmi
- 3-rýchlostný vstavaný ventilátor
- MP3 prehrávač
- vstavané reproduktory
- USB port
- pamäť až pre 4 užívateľov
- Quick Buttons – tlačidlá na okamžité nastavenie záťaže
- 6 LED indikátorov na sledovanie cieľov

Sedadlo:
- extra veľké a mäkké s priedušným operadlom
- nastaviteľné horizontálne aj vertikálne

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- rotujúca masa: 10 kg
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok za minútu, pulz
- komfortné pedále s nastaviteľným popruhom
- 3-dielne kľuky
- systém vyrovnávania nerovností podlahy
- transportné kolieska
- držiak na fľašu
- rozmery: d166 x š72 x v126 cm
- hmotnosť: 42 kg
- nosnosť: 136 kg
- pre domáce použitie

O značke Nautilus®:
Nautilus® navždy zmenil podobu a trend vo vývoji fitness strojov keď Artur Jones v USA, pôvodný vynálezca zariadení Nautilus®, spojil biológiu a fyzičnosť ľudského pohybu do efektívneho stroja na cvičenie v roku 1970. V nasledujúcich desaťročiach Nautilus® zostal katalyzátorom inovácií a natrvalo zostal synonymom kvality. Inovácia je srdcom spoločnosti Nautilus® až do dnešných dní. Tradícia výnimočnosti ktorá sa začala pred viac ako 40 rokmi zostala platná až do dnešných dní a svojim zákazníkom poskytuje nekompromisnú kvalitu, komfort a jedinečné spracovanie fitness strojov.
Nautilus® je prémiová značka domácich kardio fitness zariadení navrhnutá s inovatívnymi funkciami, ktoré maximalizujú zážitok z tréningu.

Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Dodatočné parametre

Kategória: Recumbenty
Rotujúca masa: 10 kg
Horizontálne nastaviteľné sedadlo: áno
Vertikálne nastaviteľné sedadlo: áno
Transportné kolieska: áno
Počet stupňov záťaže: 25
Rozmery (d x š x v): 166 x 72 x 126 cm
Snímače tepovej frekvencie: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Systém vyrovnávania nerovností podlahy: áno
Ovládanie záťaže: elektronické
Meranie času bicyklovania: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie rýchlosti: áno
Meranie pulzu: áno
Nosnosť: 136 kg
Hmotnosť: 42 kg
Ručné senzory: áno
Hrudný pás: nie
Multifunkčný počítač: áno
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.