Rotoped Ergometer Christopeit ECO 1000

Kód: 7842
Výpredaj
Značka: Christopeit
539 € –16 % 449 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

 Vlastná výroba energie pomocou technológie generátora (bez napájacieho zdroja, nie je potrebná batéria).

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte nové dimenzie v športe s ergometrom, ktorý generuje elektrický prúd!
Rotoped ergometer Eco 1000 má vlastný generátor, ktorý počas tréningu vytvára elektrickú energiu, ktorú uchováva v napájacom úložisku.

Vďaka vlastnej výrobe energie beží úplne bez externého napájania a zásobu energie dodáva cez USB port integrovaný v počítači pre nabíjanie smartfónu alebo tabletu. Táto výnimočná funkcia robí rotopéd ekologickým a tiež spája šetrné správanie k životnému prostrediu a zdraviu.

Domáci trenažér ergometer ECO 1000 umožňuje výkonovo orientovaný tréning pre fyzický tréning aj cieľový kardiovaskulárny alebo vytrvalostný tréning s extra tréningovou zábavou prostredníctvom vlastnej výroby elektriny. To môže mať za následok zrýchlenie metabolizmu, posilnenie svalov rúk a nôh a tým aj zlepšenie celkovej kondície.
ECO 1000 je vybavený cca 10 kg magnetickým brzdovým systémom bez opotrebenia a tichým plochým remeňovým pohonom, ktorý umožňuje tréning s nízkou hlučnosťou. Odpor pri šliapaní je možné presne a jemne nastaviť pomocou 24-stupňového, počítačom riadeného ovládača odporu.

Voliteľne je možný tréning tepovej frekvencie s tepovým pásom, pretože počítač má zabudovaný prijímač pre nekódované tepové pásy s prenosovou frekvenciou 5,0-5,5 kHz.

Moderný displej s držiakom na chytrý telefón/tablet a funkciou nabíjania pre vaše zariadenie
Priamy pohľad na podsvietený LCD displej so 6 súčasnými zobrazeniami: času, rýchlosti, vzdialenosti, približne spálených kalórií, otáčok pedálov, wattov a tepovej frekvencie. Pestrý tréning pomocou 12 trvalo uložených tréningových programov ako pulzom riadený tréning srdcovej frekvencie s rôznou záťažou v 4 pulzných programoch. S 5 individuálnymi tréningovými programami si môžete vytvoriť vlastné tréningové programy a wattový program nezávislý na rýchlosti umožňuje cielený, dokonca aj stresový tréning s voľne voliteľnou kadenciou. Funkcia test kondície vyhodnotí váš tréningový výkon po tréningu podľa princípu ročníka školy.

Trénujte ekologicky
S ergometrom ECO 1000 môžete dosiahnuť svoje tréningové ciele ekologicky. Na tomto ergometri ste energetickým centrom a vďaka vstavanej dobíjacej batérii zostáva počítač funkčný, pokiaľ vám niekedy dôjde dych. Generovaný a uložený prúd je možné použiť cez USB pripojenie počas tréningu. Jednoducho nabite svoj chytrý telefón alebo tablet v dodanom držiaku.

Kompatibilný s Kinomap*
Pomocou rotopedu ECO 1000 a aplikácie Kinomap si môžete navrhnúť tréning interaktívny. Svoju obľúbenú prehliadku môžete kedykoľvek začať z viac ako 160 000 kilometrov trás a zároveň spoznávať okolie. * Na používanie aplikácie Kinomap je potrebné mobilné zariadenie. Po bezplatnej skúšobnej dobe je k dispozícii profesionálna verzia, za ktorú sa účtujú dodatočné náklady.

Pohodlné sedlo
Polstrované sedlo je nielen pohodlné, ale vďaka horizontálnemu a vertikálnemu nastaveniu sklonu nájdete aj bezpečnú polohu pri sedení.

Pásové pedále s protišmykovými nášľapmi
Protišmykové pedále s bezpečnostným popruhom pedálov tiež zaisťujú stabilnú polohu nohy a oporu pri šliapaní.

Transportné valčeky
Transportné valčeky ECO 1000 umožňujú nielen jednoduchú zmenu miesta. Cvičíte tak jednoducho kdekoľvek a bez elektrickej zásuvky. Bez napájania zo siete! Pre chod rotopedu nie je potrebné napájanie zo siete. Energiu si vyrába sám a zvyšnú ukladá do úložiska.

Technické informácie:
- počet programov: 21
- programy srdcovej frekvencie : 4
- užívateľské programy: 5
- úrovne zaťaženia: 24
- brzdný systém: magnetický
- LCD displej
- hmotnosť: 36 kg
- užívateľské programy: 5
- nosnosť: 150 kg
- zotrvačník: 10 kg
- rozmery (D x Š x V cm): 105 x 55 x 140
- USB pripojenie/Bluetooth: áno
- výkon nezávislý na rýchlosti: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Ergometre
? Brzdný systém: magnetické
? Ovládanie záťaže: elektronicky
? Váha zotrvačníka: 10 kg
? Nosnosť: 150 kg
Ergometer: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Hmotnosť: 36 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x