Rotoped Nautilus U626

Kód: NAU-100739
Akcia
Značka: Nautilus
699 €
2 až 4 týždne
Môžeme doručiť do:
15.7.2024
Možnosti doručenia

Rotoped Nautilus U626 s pevnou robustnou konštrukciou, veľkým sedadlom a nosnosťou do 136 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste sa rozhodli začať trénovať, rotoped Nautilus U626 už na vás čaká.Hneď ako prvý krát sadnete na veľké mäkké sedadlo pochopíte, prečo U626 patrí medzi špičkové rotopedy. Pevná a robustná konštrukcia umožňuje maximálnu stabilitu a maximálnu nosnosť 136 kg.
Rotoped Nautilus U626 obsahuje pre vás 25 stupňov záťaže29 tréningových programov. Vybrať si môžete z prednastavených programov pre intervalový tréning, chudnutie, zlepšenie kondície alebo si môžete vytvoriť jeden na dosiahnutie vašich osobných cieľov.
Ste dobrodruh a chcete nové zážitky? Radi cestujte po svete a chcete pritom trénovať z pohodlia svojho domova? Máme pre vás riešenie. Explore the World ™ je úžasná mixed-reality aplikácia, vďaka ktorej budete môcť jazdiť rôzne trate po celej planéte a užívať si dych berúce scenérie. Ako na to? Je to jednoduché! Jednoducho si zvolíte trať a stiahnete si ju. Môžete si vytvoriť svoj vlastný pretek a pozvať do neho priateľov, alebo sa jednoducho pripojte už k existujúcemu preteku a porazte všetkých.

Keď budete trénovať s rotopedom Nautilus U626 nikdy nezažijete nudu. Jeho elegantná riadiaca konzola obsahuje dva LCD displeje Dual Track™ s modrým podsvietením...pripojte si k riadiacej konzole váš tablet alebo mobil... sledujte vašu rýchlosť, čas, spálené kalórie... počúvajte hudbu na MP3...nabite si pripojený mobil či tablet ... a to všetko naraz. A keď vám začne byť teplo, troj rýchlostný ventilátor vás rýchlo schladí. S riadiacou konzolou na Nautilus U626 sa už viac nemusíte obmedzovať a robiť kompromisy.
U626 umožňuje ľahký prenos vašich údajov o cvičení do aplikácií Nautilus Trainer, MyFitnessPal a iných aplikácií cez Bluetooth alebo USB.

Zlepšite svoj výkon... sledujte pokroky... dosahujte svoje ciele... s rotopedom Nautilus U626.

Programy a aplikácie:
Explore the World ™ – aplikácia vám umožní cestovať po celom svete z pohodlia domova a automaticky sa v reálnom čase prispôsobí rýchlosti vašich produktov Schwinn Fitness podporujúcich Bluetooth®. Prevezmite kontrolu nad svojou cestou s desiatkami cieľov vo vysokom rozlíšení a dĺžkami programov, z ktorých si môžete vybrať, vrátane 5 km cez japonský vidiek, 10 km cez škótsku vysočinu, maratóny v uliciach Prahy a mnoho ďalších. Vyzvite sa na cestu po celom svete a motivujte sa každým dňom pridávaním nových cieľov.

Fitness Test Program - meria zlepšenie vašej fyzickej kondície. Sleduje a porovnáva váš výkon (vo watt-och) pre vašu srdcovú frekvenciu. Keď sa vaša kondícia zlepší, váš výkon sa pri určitej tepovej frekvencii automaticky zvýši.

Recovery Test Program - ukazuje ako rýchlo sa vaše srdce zotavuje z cvičenia do pokojnejšieho stavu. Čím je zotavenie rýchlejšie, tým je vaša kondícia lepšia.

HRC (Heart Rate Control) Programs – programy kontroly srdcovej frekvencie vám umožňujú nastaviť cieľovú hodnotu tepovej frekvencie. Program za pomoci hrudného pásu, alebo senzorov na riadidlách, sleduje vaše srdce (BPM – údery za minútu) a prispôsobuje tréning tak, aby vaša srdcová frekvencia bola vo zvolenej zóne.

Rotoped je vybavený pripojením Bluetooth® a môže sa bezdrôtovo synchronizovať s aplikáciou Nautilus Trainer™. Softvérová aplikácia sa synchronizuje so svojím prístrojom na sledovanie celkových spálených kalórií, času a vzdialenosti. Zaznamenáva a ukladá každý tréning pre rýchly prehľad. Okrem toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikáciami MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, aby ste dosiahli svoj každodenný cieľ v počte kalórií. Sledujte svoje výsledky a zdieľajte ich s priateľmi a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréningových programov
- 25 stupňov odporu
- Sight Line TM - počítač s dvoma modro podsvietenými LCD displejmi
- 3-rýchlostný vstavaný ventilátor
- MP3 prehrávač
- vstavané reproduktory
- USB port
- pamäť až pre 4 užívateľov
- Quick Buttons – tlačidlá na okamžité nastavenie rýchlosti a odporu
- 6 LED indikátorov na sledovanie cieľov

Rukoväte:
- nastaviteľný sklon
- zabudované snímače tepovej frekvencie
- lakťové opierky

Sedadlo:
- extra veľké a mäkké
- nastaviteľné horizontálne aj vertikálne

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- rotujúca masa: 10 kg
- funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, počet otáčok za minútu, pulz
- komfortné pedále s nastaviteľným popruhom
- 3-dielne kľuky
- transportné kolieska
- držiak na fľašu
- rozmery: d104 x š55 x v146 cm
- hmotnosť: 32 kg
- nosnosť: 136 kg
- pre domáce použitie

Záručný servis bez nákladov!
Najvýhodnejšia cena na trhu!

Dodatočné parametre

Kategória: Rotopedy
Brzdný systém: magnetický
Hmotnosť: 32 kg
Nosnosť: 136 kg
Rotujúca masa: 10 kg
Transportné kolieska: áno
Horizontálne nastaviteľné sedadlo: áno
Vertikálne nastaviteľné sedadlo: áno
Rozmery (d x š x v): 104 x 55 x 146
Ergometer: áno
Snímače tepovej frekvencie: áno
Ovládanie záťaže: elektronické
Meranie pulzu: áno
Meranie spálených kalórií: áno
Meranie prejdenej vzdialenosti: áno
Meranie rýchlosti: áno
Meranie času bicyklovania: áno
Počet stupňov záťaže: 25
Systém vyrovnávania nerovností podlahy: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.